Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fogynom kéne, de szoptatok!...

Fogynom kéne, de szoptatok! Nagyon sokat ettem eddig, mert csak így van épp elegendő tejem. Tudom, hogy kell a szénhidrát, de mit lehet enni pl. kenyér helyett?

Figyelt kérdés
Egyéb ötletek? Csak ne csökkenjen a tejem...Sokan írják,hogy gyümölcs,zöldség..egyrészt rohadt drága mindennap beszerezni X kiló gyümit, másrészt ki tudja mennyire egészségesek ezek a mai mű zöldségek,gyümölcsök. Ja, és a zöldségek közül ugye csomót nem lehet enni....Persze azért mindig eszek ilyesmit is, de ezzel nem tudom kiváltani a fő étkezéseket. Persze sokat is iszom.
2009. márc. 4. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Graham kenyér,durum tészta,kevesebb édesség-cukor,Abonett kenyér helyett(ebben is van valamennyi szénhidrát,de nem olyan sok)a TESCO-s vátozata feleannyiba kerül és finom is.Én csak ennyit tudok ajánlani.
2009. márc. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. márc. 4. 11:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt tudom ajánlani, hogy sétálj sokat, nekem bejött, elkezdtem fogyni (végre!), pedig rendesen eszek, néha-néha sütiket is. Napi 1,5-2 órákat tologatom a fiacskámat a környéken, eközben ő jókat alszik. Most lesz 6 hónapos.

Amúgy mennyi idős a picid? Mert én 3 hónapos kora óta kb., mikor elmúlt a hasfájása, mindent eszek, és azóta semmi baja. Babot, káposztát, borsót is!

2009. márc. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg azt h szénhidrát reggelire és rendes tápláló ebéd. Aztán du ill. este csak fehérje, és vagy zöldség gyümölcs, konkrétam alma és vagy sárgarépa, ezek nem drágák, sajttal, valami felvágottal. Én is már egy csómót fogytam, de minden nap futok is, és 1órát sétálok is a 3hós kisfiammal aki csak anyatejes.Nagyon jó a köménymagos rántott leves, csak fogyok töle a tejem meg jó sok.
2009. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 9 hónapos a babám,de ha puffasztót eszek még mindig fáj a hasa tőle(nehezen tud pukizni és nyűgös),ezért én is el vagyok keseredve a fogyást illetően.Én is úgy érzem,hogy csak a szénhidrátban gazdag ételek fogyasztásakor van rendesen tejem.Más is így van ezzel?Hát szerintem is a séta a legjobb megoldás.
2009. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!! De aranyosak vagytok... De futni???? Hát, nekem akkor tuti elmenne a tejem....mindenesetre a csokikat már lecsökkentettem... :)
2009. márc. 4. 16:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen minden nap futok, de én sportoló vagyok, terhesen is futottam. De mégis hiztam kicsit több mint 20kg-t.Most már csak 5-7 kg van, kb rajtam, persze 50-ről kezdtem. Tornázhatsz is óvatosan. Nem befolyásolják a tejtermelődést. Irtam hogyan eszem, sok a tejem. De persze nem vagyunk egyformák. Elméletileg fogyni kéne szoptatás alatt,mert kb. napi 500kalóriát vesz el tőlünk, sokan mégis hiznak. Az mondják a génektől is függ..sajnos.De ebben az időszakban a legfontosabb h etessük a babucinkat.Aztán ráérünk fogyokúrázni.
2009. márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!