Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Senki "nem izzad bele" az...

Senki "nem izzad bele" az első kanál etetésbe, csak nálunk vannak gondok?

Figyelt kérdés

olyan egyszerűen írnak mindent, adjunk neki először almalét, utána két kanál almapürét, először etetések között, utána jöhet a többi gyümölcs, zöldség, glutén, husi, utána helyettesítésként, evés előtt adjuk, lassan növelve, stb stb.


én örülök, hogy "beleimádkoztam" félkanálnyit elsőre!!!


2. alkalommal már ennyit se tudtam

3-ra meg egyértelműen elutasít.

4-re már meg sem próbáltam.


elvileg meg nem szabad variálgatni a gyümölcsökkel.tehát nem állhatok most egy barackra.


csak olyan érdekes, hogy erről meg nem írnak semmit, csak anyit hogy jó hangulatban csináljuk.


2014. nov. 10. 21:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

köszönöma tanácsot


én is gondolkodtam lassításon, csak olyan idegesítőek a "határidők" amiket olvasok hogy 7. hónpig pl glutént be kell vezetni, húst, olyan 9. hónap környékén, de csak miutám már gyümölcs és zöldségek skáláján túl van, aztán a déli gyümik, meg a tejterméket már el is felejtettem hol áll időben, meg abból is nat.joghurttal kell kezdeni


szóval igen rá vagyok görcsölve, de így lazítottam, hogy már ki is hagytam inkább..

a székletében az a fél falat is egytől egyig benne volt, mintha semmit nem emésztett volna rajta, de merem remélni, hogy ez normális.

2014. nov. 10. 23:04
 12/16 anonim ***** válasza:
Erőltetni nem tudod, nincs is értelme. Nálunk a darabossal volt ez, hogy nem tetszett neki, hát nem adtam. Más babák már régen fogtak valamit a kezükben és ették, az én fiam nem akarta. Ki kell várni, amíg van kedve hozzá. Nem fog éhen halni.
2014. nov. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

most kapott alma-barack bébiételt (amin csak a barackot érzem)hát az sem kell!


lassan sírva tudnék fakadni

2014. nov. 11. 10:39
 14/16 A kérdező kommentje:

és tényleg pont olyan, mint egy lekvár.

én nem tudnámmegenni, mondjuk az almát se..

2014. nov. 11. 11:19
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor szüneteltesd kicsit, majd pár nap múlva megpróbálod megint.
2014. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nálunk is hasonló a helyzet, csak már 8 hónapos a babám, voltak napok mikor gyönyörűen haladtunk, de most ott tartunk hogy semmire nem nyitja ki a száját, ezért csak szopizik.,egy hónap alatt 10 dkg-ot hízott :)
2014. nov. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!