Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 4 hónapos, tápszeres babák...

4 hónapos, tápszeres babák anyukái, ti mennyi tápszert és bébidesszertet adtok a babának és hányszor?

Figyelt kérdés
az én lányom most,hogy elkezdtük a bébiételt napi pár kanállal (alma,málna,sütőtök variációk) így nincs akkora étvágya és sajnos egy etetés kimarad,mert csökkent az étvágya.így már csak napi 3x kap 200 ml tápszert.nem kevés? az éjszakákat átalussza hál isten. amúgy 7 kg fölött van a csajszi.
2013. máj. 28. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyém 6 hónapos, neki meg hiába adok már naponta 2x mást is, ugyanúgy kéri a tápszert. Most váltanánk 2-es tápszerre, arra az van írva, hogy napi 2-3x javasolt. Szóval nem értem ezt én sem.

Mondjuk én üveges bébiételt még nem adtam neki, de ahogy néztem abban cukor is van. Nem lehet, hogy azért nincs annyira étvágya a babádnak?

De ha átalussza az éjszakát és ilyen jó súlyban van, akkor nem hiszem, hogy aggódni kellene.

Az enyém nem eszik egyszerre 200ml-ket (max. éjszaka, de az is ritka). Szóval szerintem eleget eszik a kislányod.:)

2013. máj. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi akkor talán nem kevés. azért gondolkodtam el,mert még ezzel a pár kanál bébiétellel nem szabad kihagyni étkezést mondta a védőnő,mert ez csak még szoktatás más ízekhez.óó volt olyan is,hogy megivott 290-et! azért nem értem most ezt,de akkor biztos normális,és a te gyerekednél is!
2013. máj. 29. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem egyformák a babák, és az étvágyuk sem. Úgy látszik, hogy a tiéd többet eszik kevesebbszer.

Hát amit meg a védőnő mond... Én arra már nemigen tudok adni, nekem eddig sem mondott túl sok érdemlegeset. Az én babám is szépen fejlődik, szóval nem hiszem, hogy aggódni kellene azért, mert nem annyit eszik egyszerre amennyi a tápszeres dobozra van írva.:-)

2013. máj. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát igen,vannak ezek a kitalált számok és közben lehet nem is aszerint kell cselekedni,hanem a babánk igényei szerint.
2013. máj. 30. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!