Megeheti vagy sem?

Figyelt kérdés

Hipptől Paradicsomos-cukkinis tészta.

Az összetevőket nézve elbizonytalanodtam. Fél éves, az üveg szerint ennyi idős kortól eheti.

De van benne sovány TEJpor, oregano, bazsalikom...


4 hónapos kora óta eszik szilárdat, még nem volt gond semelyik kajával, étvágya jó (na jó, a spenót nem jött be egyedül), kanálból evést is kb egy hét alatt megtanulta. 2 étkezés már kanalas, a többi kizárólagosan tápszeres.


2014. nov. 19. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Megeheti. Sem a tejpor, sem a fűszerek nem ártanak neki.
2014. nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
megeheti az összetevőt nézve. igazából attól függ, hogy a paradicsomot meg a cukkinit bevezetted-e már. mindkettő allergizáló étel (én a cukkinire vagyok allergiás :D), nem szabad csak úgy bele a közepébe adni neki
2014. nov. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A cukkini allergizáló? Na, erről még nem hallottam, jó, hogy megkérdeztem :)


Neked milyen tüneted van tőle?


Egyébként a családban csak laktózérzékenység fordul elő (én édesanyám), más ételallergia nincs egyeneságon.

2014. nov. 19. 18:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tápszeres, akkor kaphatja nyugodtan, mert akkor már elve kapja minden nap a tejfehérjét, és ezek szerint nincs gondja tőle.
2014. nov. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!