Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Megeheti a baba a tápszert,...

Megeheti a baba a tápszert, ami 2 hete járt le, bontatlan a csomag?

Figyelt kérdés
2014. szept. 13. 13:54
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
36%
Hát én még a macskának se szívesen adnék ilyet, nem hogy a babának!
2014. szept. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
30%
Szegény cicuska
2014. szept. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
43%
Azt gondolom, semmi baja nem lesz tőle. Ha viszont anyagilag nem nagy gond, vegyél neki újat.
2014. szept. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudnàl újat venni? Tuti semmi baja nem lenne tőle, de én biztos nem adnám neki.
2014. szept. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
37%
Ezekre bőven van ráhagyva, semmi baja nincs. Szerintem még 5 év múlva sem lenne semmi baja, max. csomósodna. :)
2014. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
62%
Uhh 5-ös...örülök, hogy nem vagyok a gyereked...
2014. szept. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
32%
Én is örülök, hogy nem vagy a gyerekem. :)
2014. szept. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
53%
Én a miénknek nem adnám oda. Nálunk a felnőttek sem esznek lejárt szavatosságú élelmiszert.
2014. szept. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. Természetesen veszek újat, ez megmaradt egy nagyobb tételű vásárlásból, és épp nincs itthon másik, és ugye szombat délután van, így a vásárlás is nehézkes, főleg 3 szoros áron. Egyébként tök véletlenül néztem csak meg a dátumot, mert nem abból indulok ki, hogy rövid lejárattal adják el... Ízre, színre, állagra stimmel, megkóstoltam azóta.
2014. szept. 13. 16:06
 10/38 anonim ***** válasza:
55%
Egy védőnő ismerősöm pont múltkor mondta, hogy bevásárolt közeli lejáratú tápszerből a gyerekének, mert a tápszereknél egy év ráhagyás legalább van a feltüntetett lejárati időhöz képest. Hát nem tudom. Mondjuk mi simán megeszünk olyan élelmiszert, ami a szavatossági idő szerint már lejárt, ha nincs semmi baja!, de nem tudom, hogy a gyerekemnek odaadnám-e. Biztos van abban valami, hogy van ráhagyás a szavatossági idő terén, de a fene se tudja. Ha meg éppen már megromlott, és hasfájást, vagy hányás-hasmenést okoznék ezzel a fiamnak, mardosna a bűntudat.
2014. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!