Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Kaphat egy nap a baba ebédre...

Kaphat egy nap a baba ebédre krumplit és uzsonnára pl. almát, őszibarackot?

Figyelt kérdés

2014. dec. 6. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne kaphatna? Nem értem, mi a kérdés...
2014. dec. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

mi a kérdés? persze, hogy kaphat, miért ne kaphatna?

vagy úgy érted, hogy több új ízt? mert azt ne. vagy a krumplit? mert az se jó magában, sok baba meg se eszi, elég ízetlen. vagy tedd valamihez amit már kóstold, vagy anyatejjel, tápszerrel pürésítsd

2014. dec. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, a krumplit keverd vmivel. 6 hósom ma de. Almát kapott egy kis körtével, benne 2 db babakeksz. Ebédre brokkoli, répával és krumplival. Délután uzsira szintén a tízórait kapja, keksz nélkül.
2014. dec. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Először is! mennyi idős a baba?? másodszor miért ne kaphatna? és kedves egyik válaszoló....miért nem jó az új íz?? igenis adni kell neki...(még mielőtt belém köt valaki, nekem is van gyerekem és igen kicsi még...) írják látom itt , hogy ízesíts..de mézzel semmiképp...én reggelire főztem almát , turmixba tettem, mellé dobáltam háztartási kekszet(ugyan olyan mint a babakex)ha sűrű volt mehetett mellé a főzőléből...nagyon finom és tápláló!! ezt általában reggelire kapta az enyém....egyébként...azt, hogy mit kaphat, a bébiételekről is le tudod lesni...ajánlom a Kecskemétit! az a legjobb....
2014. dec. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

utolsó, ennyi butaságot... :)

több új ízt azért nem, mert ha gondja van belőle, nem tudja melyiktől... ezért szabad csak mindig egy új ízt adni.

reggeli utoljára váltjuk ki, olyan 1 éves kor körül.


bébiételről nem lehet lesni, hisz azok allergia mentesek, pl. van aprómagvas gyümis babakaja 4-5 hónaptól. azért, mert olyan eljárással csinálják, hogy nem tartalmaz apró magvakat, így nem allergizál

2014. dec. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó....örülök, hogy ilyen nagyon okos vagy! Olvass vissza, nem azt írtam, hogy egyszerre több ízt!!!! Vagy nehéz értelmezi?? Nyilván apró magvasat nem adnék én sem pici gyereknek DE UGYE NEM TUDJUK MENNYI IDŐS A GYEREK!! Megint csak olvass és értelmezz... ezt tudom javasolni mielőtt másba kötsz bele.....általános első osztály. Nem nehéz..
2014. dec. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ja és hogy mikor kell kiváltani a reggelit majd eldöntöm én és a többi anya a saját gyerekénél!!! Egyébként pedig hogy egy éves kora körül váltod te ki..hááát gratulálok..addig mit eszik a tiéd???? (vagy evett...) ki is ír butaságokat?? Jesszus........
2014. dec. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!