Miért eszik kevesebbet?

Figyelt kérdés

24 hetesek vagyunk és 5600gr súlyúak. 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást. Addig szépen ette a tápszert is 140ml adagonként. Aztán két hétre rá nem akarta a cumisüveget se a tápszert. Most eljutottunk oda hogy reggel tápszer aztán pép meg bébiétel. Most napi 600-700 gr/ml eszik, ami kevéske. Valamikor megeszi a tápszert de valamikor nem. És ez a van a péppel és a bébiétellel is. Mindenki azt mondja hogy ne aggódjak mert eszik ő amennyi neki kell, nem eszik minden baba ugyanannyit.

OLYAN ANYUKÁK VÁLASZÁT VÁROM AKIKNEK HASONLÓ ELŐFORDULT!!

Egy kis megnyugvást nyújtana hogy nem csak nekünk van ilyen és hogy attól függetlenül hogy kevesebbet eszik tényleg nincs baj!!



2014. dec. 8. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Néha mérd meg, amíg nem csökken a súlya addig semmi gond nincs, most ő ennyit kíván.

Ha folyamatos súlycsökkenést tapasztalsz, akkor doki.

2014. dec. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, ne idegeld magad amíg valamennyit gyarapszik. Ha fogyna, akkor néznek majd egy vérképet. Az én lányom anyatejes, de kb. 3 hónapos kora óta ő se nagyon akar enni, már mindent kipróbáltam, aztán feladtam. Amíg boldog, mosolygós, kiegyensúlyoztt baba, addig nem aggódom, éhen halni csak nem fog :) - most 9,5 hónapos és 7 kiló körül van, néha megeszik akár egy üveg bébiételt is (nagyritkán), de általában ki se nyitja neki a száját, ráerőszakolni úgysem tudom.
2014. dec. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Súlycsökkenés nincs maximum kicsit kevesebbet hízik, mint amennyit kéne.
2014. dec. 8. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!