Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes babam tegnap egesz...

4 hetes babam tegnap egesz nap aludt es az ejszakat is vegigaludta, enni is almaban adtam neki, tejport! Maskor nem aludt ennyit, szerintetek beteg? Enni is kevesebbet eszik.

Figyelt kérdés
2014. aug. 21. 19:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Tegnap kapta meg a tbc elleni oltast,lehet,ennek a hatasa is?
2014. aug. 21. 19:34
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem az első 3 hétben napi 8 órákat aludt, aztán jött egy hűvösebb nap,é s egyszer csak átaludta szinte az egész napot, éjjel is úgy kellett kelteni enni...utána mikor meleg volt, megint egy hét kínlódás, nem alvás. tegnap pedig megint aludt mint a bunda, ha nem ébresztem, nem is kelt volna fel éjjel. tehát ne aggódj, biztos hogy a hűvösebb idő miatt jobban aludt, melegben enni is többet eszik, hisz abból van neki a folyadék :)
2014. aug. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazad van,ma nagyon lehult a levego! En is gondoltam erre.
2014. aug. 21. 19:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Tuti az idő miatt, az én fiam is ilyen. Az oltás miatt adtál neki kúpot? Nálunk láztól függetlenül ajánlja a doktornő oltás után. Egy fél kúpot. Attól is aluszékonyabb lesz. Ne aggódj, nincs baja!
2014. aug. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

igen, az oltástól lehet ilyen.

vagy front, időjárás, vagy éppen növekszik, kimerültebb.

ez az anyák "áldásnapja" mikor jót alszik a kicsi

őőő, most lehet, hogy én nem vagyok tájékozott, de mi az, hogy tejport kapott? :) vagy ez elírás? :) bocs, hogy offoltam kicsit :)

2014. aug. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem adtam neki kuppot,nem mondtak! Nincs eleg tejem ezert tapszert adok meg neki kiegesziteskent,ezert irtam a tejport!
2014. aug. 22. 12:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Az enyém az elejétől 4, majd 6 órát aludt, de volt olyan is, hogy végigaludta az éjszakát.

2 hónapos korától 8 órát alszik éjjel, amióta lefejve kapja az anyatejet és éjjelre is teljes adagot kap, teljesen kiegyensúlyozott lett.


Nekünk is van, hogy két részletben eszi meg, illetve a 120ml helyett csak 100ml kell neki, de fejlődik és nem volt sosem beteg. Pisi van mindig elég, úgyhogy az orvos erre a kérdésre sem jelzett problémát.


Az orvostól kérdeztem azt is, hogy 3 hónapos korára eljutottunk a 10 órás éjjeli alvásig és nem gond-e hogy nem keltem enni éjszaka és nem is keltettem igazából soha.

Azt mondta a doki is, a védőnő is, hogy egyáltalán nem gond, van mindegyiknek tartaléka és ha éhes lesz, vagy szomjas, akkor fel fog kelni, hagyjam aludni.


Hagyom és nagyon jól alszik éjjel reggelig. Van, amikor nem eszik olyan sokat, van hogy 2 óra múlva már enne, de havi szinten nézve a fejlődése tökéletes.


Én ilyen dolgokat tapasztaltam és ezeket a válaszokat kaptam és tudom tovább adni a kérdésre.

2014. szept. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat, az felett átléptem, hogy anappalt is átaludta.

Ilyenünk is volt, de az csak kétszer. Az oltással volt összefüggésben úgy vettem észre. Akkor én is álmában etettem napközben, de nem volt lázas, kúpot sem kapott, másnap már nem ilyen volt.

2014. szept. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!