Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Melyik tejpépnek a legjobb az...

Melyik tejpépnek a legjobb az ár/érték aránya a 6 hónapos babának valók közül? Az is fontos, hogy mennyire ízlik a babának.

Figyelt kérdés
Tápszeres baba, már 4 hónapos kora óta eszik a tápszeren kívül mást is (gyümölcs, zöldség, rizs)

2014. dec. 12. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nalunk a milupa valt be, de az eleg draga. Probaltam rossmannost is, az nem jott be neki, dm- es mar inkabb, nestlet is probaltuk, de a milupa a kedvenc.
2014. dec. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mi próbáltuk a milumilt, milupát, nestlét, hippet és a rossmannost, ezekből a hipp és a rossmann tejpépje a legkevésbé édes és a rossmann tejpépje a legolcsóbb, babakártyával (csak kérni kell előre a pénztárban) 480ft úgy emlékszem.


ennél csak a hipp és a milumil a jobb szerintem, de a milumil nekem nagyon édes és mind a kettő 900ft körül van, ha nem akciós.

2014. dec. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszer vettem magyar feliratos milupát, egyszer evett belőle, veszett édes volt. Mülleresek viszont teljesen jók voltak, sokszor van kuponos akció is.
2014. dec. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a Rossmanos vált be, nagyon szereti a kislányom és olcsó. Több féle ízesítésben van.
2014. dec. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz! :-)

Azt meg külön nagyon díjazom, hogy megírtátok, hogy melyik a nagyon édes, mert azt nem szeretném adni a babának, ne szokjon rá a túl édes ízekre.

Mi első körben a Humana termékeit néztük ki, mert a tápszere is az (Baby Fit) és azt nagyon szereti, de a DM-es termékek is bejönnek neki. Müller és Rossmann még nem volt, de kipróbáljuk akkor.

A Humana tejpépekről vannak esetleg tapasztalatok?

2014. dec. 13. 10:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a mülleres vált be.
2014. dec. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a Rossmanos tejpép megy. Ugyanannyira jött be, mint a Nestlés, viszont feleannyiba kerül. :)
2014. dec. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!