Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » FONTOS! Elk*rvul a legjobb...

FONTOS! Elk*rvul a legjobb barátnőm. Mit csináljak? 13L

Figyelt kérdés

Most vagyunk hetedikesek, én ötödikben mentem át egy másik suliba, de a legjobb barátnőm ott maradt a régi helyen. Előre is féltettem kicsit, mert abban a suliban nem a lexikális tudásukról híresek a lányok:P És sajnos a barátnőm is sodródott a többiekkel... Kivágott felsők, mikor nincs is nagyon mit kiraknia még, erős smink, hosszú, piros körmök. A pasijával harmadszor kezdték most újra, mert eddig mindig össze-vissza csalták egymást. Ma pedig én betegen itthon voltam és a fiú, akibe szerelmes vagyok szintúgy beteg, beszélgettünk MSN-en és közölte, hogy csak barát vagyok neki (most itt lényegtelen), küldtem a barátnőmnek egy SMS-t, hogy amin tud, hívjon, és csodálkoztam, hogy egyből hívott is, mivel délelőtt 10 óra volt, kérdeztem, hogy suliban van-e, mondta, hogy igen, de unalmas az óra. Hogyan tud valaki így megváltozni? Belül ugyanaz maradt, de ezt miért kell eltakarnia?:( (megjegyzem, én se vagyok egy jókislány, de ez nekem már sok egy kicsit)


13L

U.i.: Bocsánat a hosszú szövegért és az esetleges helyesírási hibákért


2011. febr. 16. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is volt az, hogy megindult a züllés útján. Pont 13 volt. Ronda összeveszés lett a vége, és ennyi volt.

A másik 15 évesen változott meg.

Én nem tudtam egyiküket sem megállítani, ha olyan társaságba kerülnek ÉS nem akarnak változni, akkor nem tudsz mit tenni. Engem az első le is hülyézett, amikor riasztottam, hogy 13 évesen nem kéne lógni meg cigizni, meg olyan pasival lógni, akit kicsaptak a suliból... én volt a hülye és szentfazék.

2011. febr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Ezzel nem tudsz mit csinálni. Lassan minden kiscsaj ilyen lesz. Még mázli h én nem...Én csak annyit teszek hogy nagy ívben elkerülöm az ilyen k*rvákat.
2011. febr. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Itt is én vagyok az apácanövendéknek titulált:P Pedig nekem is van barátom, normálisan öltözöm, járok szórakozni(nem bulizni, hanem mondjuk suli-buli, mozi...), vannak barátaim, tehát nem tudom megérteni..
2011. febr. 16. 23:39
 4/9 anonim válasza:
81%
A barátnőd nem ilyen lett,hanem ilyen is volt.Most éppen ez a happy-je.Ez látványos,ezért vetted észre.Hogy bizonyítsam párszor,amit mondok:A barátnőd olyan személyiség,aki eléggé nagyszájú.Rtkán szól,de akkor nagyon csúnyán.Általában szereti inkább megkerülni a helyzetekkel való szembesülést,tehát inkább sunnyog,minthogy vállalná,amit tett.Sokszor ő talál ki új balhékat,de,ha nem is sikerül neki,akkor tutra benne van...Amit tenni tudsz ebben az esetben az az,hogy ő minél idiótább lesz,te megpróbálsz annál értelmesebb lenni és példát mutatni neki.Ez úgy fog kinézni,hogy évekig gyötör majd mindkettőtöket ez a probléma.Párszor jól megszívja majd,te meg párszor elgondolkodsz rajta,hogy érdemes-e vele barátkozni.Ha elég erős a barátságotok,akkor sok kínlódás után "TALÁN" egy hullámhosszra kerültök.
2011. febr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rossz hallgatni, hogy "úÚú, de beb@sztunk a múlkori paty-n" vagy "tudod, hogy az XY milyen jól smárol??"
2011. febr. 16. 23:50
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Én 21 éves vagyok, 8 éve voltam tehát hetedikes.


Én konkrétan egy lányra emlékszem az osztályból, akinek volt akkor egy 16 éves barátja (szörnyülködtünk is, hogy ilyen "öreg" pasival jár! :D), egy másik meg egy évfolyamtársunkkal járt (kézfogós-szájrapuszis gyerekszerelem), a többiek körében csak az volt a téma, hogy melyik fiú tetszik, melyiknek vannak a legszebb szemei, milyen jó lenne járni velük... de abszolút nem volt jellemző 13 évesen, hogy barátunk lett volna...


Manapság meg mindenhonnan olyanokat hallok, hogy "13 évesen nem volt még barátom, ez gáz?" , "mindenkinek van pasija, csak nekem nincs, pedig már 13 vagyok".


Komolyan, a 21 évemmel sokszor öregnek érzem magam, hihetetlen mennyire megváltozott az általános iskolások élete. Mi nem sminkeltünk, aki kihívó ruhát hordott azt a társai sem nézték jó szemmel, GYEREKEK voltunk, a fiúkról csak álmodoztunk ártatlanul... nem szeretnék most kiskamasz lenni.

2011. febr. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Én is hetedikes vagyok, és én is az ilyen kis ringyóeveldékek miatt hagytam ott a régi sulimat. Hat osztályos gimnáziumba jöttem, és pedig kétszer annyiran vagyunk mint a volt osztályom, ráadásul az osztályban 27 lány, 8 fiú van, mióta itt vagyok, úgy érzem, ez maga a menyország az általánoshoz képest.

az a baj a 7-8. évfolyammal, hogy azthiszik,. ők a legnagyobbak és úgy is kell viselkedniük, mert ők nem 14 évesek, hanem NYOLCADIKOSOK! bezony.

ide mindenki azért jött, hogy tanulhasson és szünetben jókat ökörködünk, de órán meg figyelünk.

Sajnállak, hogy ennyire rossz társaságban vagy. azt ajánlom, semmiképpen ne állj be közéjük, mert belőlük semmi nem lesz, max rúdtáncos vagy árukirakodó.

hidd el, majd a gimiben sokkal jobb lesz.

csak tats ki és semmiképpen ne társulj hozzájuk!

2011. febr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Hallod én nem kötözködni akarok,de az h lehet h van barátod és közben meg azért szomorkodsz h akibe szerelmes vagy csak barátként szeret.?Akkor most h is van ez?
2011. febr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem mindenki olyan, amilyennek a szülei engedik.

Én például eléggé sok mindent engedek a 15 éves lányomnak.Nekem elsősorban az a fontos, hogy jók legyenek a jegyei, és bent legyen az iskolába, valamint a legtöbb osztály és iskolarendezvényre menjen el.Ezekért, Ő elmehet buliba, ott aludhat nálunk a barátja amikor szeretne.Viszont soha életemben nem szóltam bele hogy mit vesz fel, azt valahogy rá hagyom, ki tudja mi a divat az iskolában, ha a zöld szemöldök,akkor Neki miért legyen barna? :-)

Szerintem ha Ő igazán a barátnőd, akkor hallgasd meg Őt, figyelj rá, és mond el a te problémádat is. Arról nem te tehetsz hogy Ő mondjuk lehet érettebb, vagy többet engednek neki.Vagy pedig fokozatosan kevesebbet legyél vele.Sajnos ez is szóba jöhet.

42.N

2011. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!