Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyi fontos az életedben a...

Mennyi fontos az életedben a barátság, a legjobb barátod léte és szeretete?

Figyelt kérdés

Végre, felnőtt koromra úgy érzem megtaláltam a legjobb barátnőmet, akivel tényleg teljesen kiegészítjük egymást, szeretünk együtt lenni, minden szempontból, a rossz tulajdonságaival együtt is imádom.


Viszont valahogy sosem mutatja ki konkrétan a szeretetét, sosem mondja, sosem utal rá, viszont, mikor egyszer már szóba jött a téma, akkor szemrehányóan mondta, hogy nem igaz, hogy nem tudom, hogy milyen fontos vagyok az ő életében.

Mivel nincs túl nagy önbizalmam, nem is volt soha, így azért néha elbizonytalanodom, aztán próbálom megnyugtatni magam, hogy azért belegondolva a tettei alapján tényleg fontos barátnőjének tart.


Olyan jó lenne, ha csak egyszer, csak egyetlen egyszer nem fosztana meg ettől és kimutatná, komolyan azzal megnyugtatna.

Mintha még meg is ijedne az ilyen szituációtól, de ezt már lehet, hogy csak bebeszélem.


Szerintetek?



2014. nov. 12. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
2014. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tarnai ***** válasza:
Sírok! Végre egy igaz ügy! Jó hogy még vannak ilyen emberek. Köszönöm h hitet adtál!
2014. nov. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!