Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Jó, ha a glutént gabonapép...

Jó, ha a glutént gabonapép formájában vezetem be?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani valamelyiket? Illetve leírni, pontosan hogyan csináljam?

2014. dec. 17. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ezzel vezettem be a glutént. Itt egy leírás róla és az elkészítési javaslat is. Volt, hogy főzelék sűrítésére is ezt használtam. Nekünk bevált.


[link]

2014. dec. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. dec. 18. 05:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért jó a gabonapép, mert nincs benne semmi más (mint cukor a babakekszben) és szépen folyamatosan tudod növelni az adagot. Kezdetben csak egy pici adagot kevertem a főzelékéhez majd egyre többet. A mai napig azzal sűrítek, mert nagyon egészséges (a mi ételeinket is /persze nem a babagabonapéppel :-)/, zabkorpával a fehérliszt helyett).
2014. dec. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, tökéletes!

Én először a DM-es Grízpelyhet használtam, aztán kipróbáltunk több félét, de az maradt a kedvenc, az ízlik legjobban :)

2014. dec. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. ki fogok próbálni én is több fajtát :)
2014. dec. 18. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!