Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Aki most kezdi a hozzátáplálás...

Aki most kezdi a hozzátáplálást honnan szerez be őszibarackot, körtét, meggyet, és milyen ütemben halad?

Figyelt kérdés
2014. dec. 19. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha fagyasztottat veszel, az a legfrisebb. Az ütemet meg a gyerek határozza meg
2014. dec. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fagyasztott meggyet és őszibarackot is lehet kapni, nagyon finomak összeturmixolva pl egy kis banánnal a meggy. Magában nem biztos, hogy szeretni fogja a gyerkőc.
2014. dec. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Barackot nem tudom (én még nem láttam mirelittel, de biztos van). Meggyet fagyasztottat. Körte pedig van a piacon vagy a zöldségesnél. Én mindig ott veszek. Szerintem jobb minőségű, mint amit pl a Tescoban vagy a Lidlben veszel.
2014. dec. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Két lányommal is december végén kezdtem a hozzátáplálást. Azokat az ételeket kapták, amikhez hozzá lehetett jutni, alma, sütőtök, utána répa, krumpli, majd téli körte és különböző zöldségek (kínai kel, fehérrépa, cékla...) Őszibarackot és meggyet csak következő évben kaptak, mikor szezonja lett, de - ahogy az előzőek írták - be lehet szerezni fagyasztva is.
2014. dec. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én bioboltban vettem meg nyáron fagyasztottam saját kertből valót előre leturmixolva.

Bár nem olcsó a biobolt, hozzátáplálás kezdetén max 1 darabot eszik meg a baba per nap, szóval nem fogsz tőle anyagilag tönkremenni. És az alapdolgok mint az alma,körte,répa, krumpli tényleg csak pár Forinttal kerülnek többe.

2014. dec. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is lefagyasztottam neki turmixolva kis adagokban.nagyon szereti pl a barackot.alma ugye van friss,sütőtök is.meggyet is fagyasztottam.
2014. dec. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!