Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikróban vagy tűzhelyen...

Mikróban vagy tűzhelyen melegítitek a fôzeléket a babának?

Figyelt kérdés
2014. dec. 29. 10:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Mikor hogy. :) Tűzhelyen kellene mindig, tudom, de sajnos mikor épp sétából hazaérünk és már elég éhes, akkor csak arra van idő, hogy gyorsan betegyem a mikroba. De az esetek nagyrészében tűzhelyen melegítem.
2014. dec. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
A főzeléket mikróban.
2014. dec. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
Csak és kizárólag a tűzhelyen. A babának semmilyen ételét, italát nem teszem a mikróba.
2014. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%
Egy babaétel kb fél-egy deci. Én kb 1-1,5 percig melegítem a tűzhelyen (szobahőmérsékletről pedig max 30 másodperc), szóval még üvöltő baba mellett is ki lehet bírni. A mikróban sem lenne sokkal gyorsabb. Egyedül azt nem melegítem a tűzhelyen, amit állaga miatt lehetetlen, pl a tésztát.
2014. dec. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%
Az én kisfiam 2,5 dl főzeléket eszik meg,nem fél-1 dl-t. Az sem óràk kérdése persze,de nem is fél perc.
2014. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én szoba hőmérsékletű ételekkel kínálom, szereti.
2014. dec. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
17%
Fűzhely egyértelmű, a mikro káros nem tudtad?
2015. jan. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Miért 0%-os az a válaszom hogy a kisifam 2,5 dl főzeléket eszik meg? Nem értem ezt a lepontozgatást sosem...
2015. jan. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Xanina válasza:
90%
Nyugodtan melegítheted mikróban, csak arra ügyelj, hogy ne használj műanyag dolgokat, mert abból kioldódhatnak káros anyagok. Üveg és porcelán a megfelő. Még a kifejezetten mikróba gyártott kifröcsögésgátló műanyag fedőt sem szabad beletenni, inkább takaríts! :) Az, hogy a mikró ártalmas az egészségre TÉVHIT, évek óta riogatnak ezzel. A mikró alacsony frekvenciás mágneses sugárzással dolgozik, így kb. annyira halsz meg vagy betegedsz meg tőle, mint egy rádiós adássugárzástól. ;)
2015. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Magas fehérje tartalmú ételeket, pl.: kakaót, tojást, ne melegíts benne, amit bele teszel az már nem lesz ugyan olyan amikor ki veszed, változik a szerkezete. Ha engem kérdezel én max teát melegítenék benne, de azt sem a babának.
2015. jan. 4. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!