Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melegítitek a másfél éves...

Melegítitek a másfél éves babátoknak a reggeli és esti tejet mikróban?

Figyelt kérdés
2014. márc. 11. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Igen.
2014. márc. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Igen, bár akkor még tápszert ivott, most két és fél éves most kezdte el inni a tejet, de mikróban melegítem neki.
2014. márc. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Igen, mert csak langyosan hajlandó meginni.
2014. márc. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Én nem mikróban melegítem, sem a kicsiét, sem a nagyokét.
2014. márc. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%

Most lehet lepontozni, de minél kevesebb dolgot próbálok mikróban melegíteni..a gyerekek ételét/italát meg végképp nem.

Magunknak szoktam a vizet kávéhoz bedobni, de ha elég forró víz jön a csapból akkor még azt se.(instantot iszunk)

Ezt már évek óta csinálom..nem csak azért mert most hirtelen divat lett utálni a mikrót..

Én már régen is tudtam hogy elég egészségtelen dolog..


A válaszom pedig nem!!!Egyáltalán nem!!!Kb langyossá varázsolni a tejet gázon ugyanannyi idő, mint a mikróban.

2014. márc. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is a tűzhelyen melegítek neki mindent, amit csak tudok. A tejet pl. mindig. A férjem nem akarja felfogni, hogy miért, mert hogy a mikróban sokkal egyszerűbb lenne. Mondtam neki, hogy nem akarom, mert nem túl egészséges, és hülyének nézett. Én meg nem magyarázkodok, mert úgyse fogná fel, miért.
2014. márc. 11. 12:26
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
Szia inkább vizet melegíts a mikróban és abba rakd bele a tejet a mikró megöli a fehérjét és minden értékes anyagot. :D
2014. márc. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%

Jajj lepontozók... Üljetek a barlangotokba a tűz köré...

Szerintetek a mikro a legkárosabb??? Ezerhatszáz káros(abb) dolog éri a gyereket. Nem lehet ezeket kivédeni.

Gondolom napra sem viszitek.

2014. márc. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%

Nem, nagyon ritkán, inkább tűzhelyen.

Igen, 1 a sok közül, de minél több ilyen apróság éri, annál rosszabb, összeadódnak ezek a káros hatások. Miért terheljem a szervezetét vele?

2014. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10%

Nem értem mi az egészségtelen a mikróba? De komolyan én még ezt nem hallottam.

Este a tejbegrízét tűzhelyen csinálom,de reggel a tejet mikroban melegítem. Amikor tápszeres volt a babavizet is mikróba melegítettem most meg az ebédjét is.

2014. márc. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!