Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A gesztenyét ti hogy készítite...

A gesztenyét ti hogy készítitek el a babátoknak? Mivel adjátok?

Figyelt kérdés
4 hónapos kora óta táplálunk hozzá, tápszeres baba, a gesztenyével eddig még vártam. Mivel keverve adjam neki, hogy lenne finom? 10 órainak próbáljam, vagy elég laktató ha ebédre adom valamivel? Én nagyon utálom sosem ettem ezért nem ismerem annyira a gesztenyét :-D

2015. jan. 3. 17:29
 1/5 A kérdező kommentje:
az lemaradt, most 7 hónapos múlt egy héttel.
2015. jan. 3. 17:29
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ebédre szoktam neki adni almával és krumplival. Imádja a kislányom, az egyik kedvence.
2015. jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és milyen arányban? fiam most 200 grammokat eszik ebédre, abból mennyi legyen szerinted a krumpli és mennyi az alma?
2015. jan. 3. 17:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Én fele-fele arányban adom, mert a gesztenye erőteljes ízű és kalóriadús. Ha alma is van benne, akkor vagy harmadolj vagy 3/4 rész gesztenye-alma, a többi krumpli.
2015. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok (vagyis második)

Harmadolva szoktam csinálni. Egy harmad gesztenye, egy harmad alma, egy harmad krumpli.

2015. jan. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!