Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tudom fura kerdes tolem, de...

Tudom fura kerdes tolem, de szerintetek melyik bebi etel a legfinomabb?

Figyelt kérdés

Tegnap kihuztak a bolcsessegfogaimat es termeszetesen nagyon faj, csak pepes etelt tudok enni. Olvastam, hogy ilyenkor bebi papit ajanljak.

Igen, tudom lenyegebben a kerdes nem ide tartozik. De gondoltam, az anyukak neha csak megkostoljak mit adnak a gyerekuknek. :) Nagyon orulnek, ha irnatok .

( tejtermekeket nem ehettek)



2015. jan. 16. 09:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
a gyümölcsösek még ehetőek, de hogy őszinte legyek borzalmas íze van mindegyiknek.. mintha fűrészport ennél... jobban jársz ha csinálsz egy finom húslevest és összepasszírozod magadnak :)
2015. jan. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Egyik se jó annyira,-turmixold le a levesed.
2015. jan. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hmm...pedig amugy rosszul nem neznek ki az uvegben :D. A tegnap gulyas levest ettem, de csak a magaban +sutotokot es este apritot almat keksszel. De ez egyaltalan nem eleg, borzasztoan ehes vagyok, ezert is gondoltam mar erre a megoldasra.
2015. jan. 16. 09:58
 4/18 anonim ***** válasza:

a gyümölcsösből az olcsóbbak is finomak, pl. hamé, de mivel cukrozott, a babámnak nem azt veszem. De a szilvása különösen finom, Apa megette a gyerek elől.

A zöldségesek olyan sótlanok, hogy mindig megsózom, mert hiába egészséges sótlanul, ha a baba nem eszi meg.

A kecskemétinek a gesztenyepüré-alma-hús az nagyon finom, és nem kell sózni.

Meg a gyümölcsös-húsosak is finomak, én ezeket veszem, Kecskeméti vagy Univer.

Most pont benne vagyok a közel 5 hós babámmal.

2015. jan. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Apritott*
2015. jan. 16. 09:58
 6/18 anonim ***** válasza:
hát, ha nem elég laktató, a bébiétel se lesz az. én a babának is teszek darált kekszet a gyümölcshöz, hogy biztosan jóllakjon.
2015. jan. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

alma-banán püré max. Amúgy nem finomak szerintem sem.

Turmixolj banánt, almát/cseresznyét, avokádót össze, cseresznyét - ezeknek magas az energiatartalma és jók együtt.

2015. jan. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
a tejpépek viszont baromi finomak (mindegyik, ami nem natúr!) sovány tejport tartalmaznak, vízzel kell hígítani nem tejjel, nem tudom egy foghúzásnál a tejpor mennyire számít tejterméknek.. ?
2015. jan. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 H_Vivien ***** válasza:
A főzelékek felnőtt ember számára íztelenek, mivel nincsenek fűszerezve. A gyümölcsök finomak, vannak olyanok, amiben keksz, müzli vagy joghurt van, azoknak jó az ízük. Én Kecskemétit veszek a kisfiamnak vagy Babydream-et a Rosmann sajtát termékét, mindkettőt nagyon szereti. Illetve főziből a paradicsomosnak van jó íze, mert édes. Feltéve, ha szereted a paradicsomot :)
2015. jan. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy most otthon elegge hijjan vagyunk a hozzavaloknak. De amugy is mennem kell vasarolni, szoval lehet beszerzek alapanyagokat , aztan osszedobok vmit. A hust hianyolom a leginkabb, de el nem tudom kepzelni, hogy azt mivel lehetne enni amit annyira nem kell ragni.Krumplifozelekre gondoltam, de abba is tesz az ember tejfolt/ tejet.

Koszonom, amugy az eddigi valaszokat. :)

2015. jan. 16. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!