Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Fözelékeket mikortol lehet...

Fözelékeket mikortol lehet adni a babának, hány honapos korátol?

Figyelt kérdés
És hogyan fözitek?

#főzelék #babaétrend #hozátáplálás
2015. jan. 18. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:

amint bevezetted a hozzávalókat. én 5,5 hósan kezdtem, mindent 3 napig kostolt: alma krumpli repa meggy sutotok es cekla.

aztan mikor ezeket mar ette, ossze mixeltem egy apritoba. mindenbol nagyobb adagokat fozok es jegkocka tartokba meg tejtarolokba fagyasztom 100 mlnként. ha nincs idom fozni eloveszek pl 100 ml sutotokot, beledobok 2 krumpli kockat meg 2 cekla kockat pl es osszekeverem. minden izlik neki. suriteni fott rizst pepesitek bele (ezt is kostoltattam elobb) de van hogy tejpep port (Sinlacot) szorok bele. de suriteni se muszaj csak az en babom le van maradva hizasba.

Ha a klasszikus ertelemben vett fozelekre gondolsz, azzal varni kell mig nagyjabol tud ragni 9 honap korul ha mar kint van min 3-4 fog, es persze tejmentes rantassal.

2015. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!