Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mirelit borsóból készített...

Mirelit borsóból készített bébiételt le lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés

Természetesen ismerem azt a szabályt, hogy felengedett mirelitet nem fagyasztunk vissza, de nem tudom, hogy ez akkor is érvényes-e ha megfőzöm a borsót?

Borsó-krumpli főzeléket készítettem, azért elég időigényes és macerás ahhoz, hogy mindig csak egy adagot főzzek, szívesebben készítenék nagyobb adagot és fagyasztanám.

Korábban almapürét már fagyasztottam le, de az ugyebár friss gyümölcsből készült.



2015. jan. 20. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sosem fagyasztottam le a bébiételekt.. kövezzetek meg :) Napi szinten főztem rendesen ebédnek, vacsorának rendesen, vagy külön pl külön pár főtt zöldségből + a mi husinkból csináltam mixeket amiből kivettem a babesz napi adagját, külön tálkába zártam és abból turmixoltam adagoltam neki. Ill. egyszer próbáltam fagyasztani, de olyan bizalmatlan voltam a látványát tekintve, hogy többet nem is csináltam. Mindig a mi ételünkből (nagyobb sózás, fűszerezés előtt kimértem az adott adagot) és azt adtam. Mondjuk olykor becsúszott bébikaja is, de csak ha valahova mentünk.
2015. jan. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer felengedted nem szabad visszafagyasztani annak ellenére sem, hogy megfőzted.
2015. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lienci ***** válasza:
Ha mirelitet rendesen megfozod, akkor nyugodtan lefagyaszthatod a kesz etelt. Mivel hőkezelted.
2015. márc. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!