Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Spenótot nyersen adhatok a...

Spenótot nyersen adhatok a 7.5 hónapos babámnak? Ha nem, akkor mikortól?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Te szoktál enni nyers spenótot? Mert akkor igen. Ha nem szoktál, akkor csinálj belőle főzeléket, és már adhatod neki, akár kruplival is.
2015. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Főzd meg mindenképp. Nem eheti nyersen, sőt nem is tudná szerintem. Amúgy én se ettem még nyersen. Anyatejjel, tápszerrel v főtt krumplival sűrítheted
2015. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyersen semmikortól. Miért adnád nyersen?
2015. jan. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én szoktam nyersen enni pl a bébispenòtot salátába, szendvicsbe, vagy banánturmixhoz keverek egy kis marékkal (spenòt íze nem lesz, de szép zöld színt ad neki). Azért szeretném nyersen adni, mert ha megfőzöm, akkor felszabsdul benne az oxálsav, ami gátolja a vas felszívódását. Márpedig a hozzátáplálás elkezdését is részben azért javasolják, mert kb 6 hònapos korra kimerülnek a babák vastartalékai.
2015. jan. 22. 13:48
 5/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam, ha leturmixolom, és belekeverem a főzelékébe, az nem lehet rossz:)
2015. jan. 22. 13:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem adnék nyersen spenótot a 7,5 hónaposomnak semmilyen formában.
2015. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!