Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hippes bébiétel párti vagyok....

Hippes bébiétel párti vagyok. Kaptam egy rakás Univer-t. Vélemény?

Figyelt kérdés
2015. jan. 23. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem márka szerint adom neki, hanem amelyik ízlik neki.-pl az Univer paradicsomos burgonyáját imádja. De ha nem akarsz Univert adni neki, add el. :)
2015. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

mivel sok olyathallok, hogy határérték feletti rovarirtószert taáltak már bébiételben, meg inkább a drágábbakat vegyük, az a biztos.., nem is tudom merjem e adni a gyereknek, habár azt hiszem ez magyar termék, lehet kevesebb benne az importált áru..

de gondolom nem bio..

2015. jan. 23. 10:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó az Univer is szerintem, bár úgy tudom nem bio, mint a Hipp, de nincs benne hozzáadott cukor, mint sok Kecskemétiben.
2015. jan. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

én eddig még semmit nem tudtam eladni valahogy..

babakocsiért sincs jelentkező, ruhákért sem, pelusért sem, pedig áron alul vagyok sokszor nagyon


jófogás, meg ilyeneken

2015. jan. 23. 10:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Univer tök jó. Az OVKO és társai a gázosabbak.
2015. jan. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém csak az univert eszi meg. Szerintem semmi baj vele.
2015. jan. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A Hipp, Univer, Kecskeméti nagyon jó, bátran adhatod.

Az OVKO-t valóban messziről kerüld!

2015. jan. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Anno a hippel volt vmi probléma, most az alnatura egyik termékével, de ezek mindig jót jelentenek szerintem, mert ellenőrzés és visszahívás van.

Nyugodtan adhatod az uni-t is, mi is vegyesen esszük őket és a kecskemétit is (az meg ugyan úgy hipp termék).


A zöldségesnél vett zöldségekben sosem nézik meg úgy a határértéket, mint a bébiételeknél, mégis azokat eszi mindenki. Mi mondjuk megtermeljük, de kevés olyan gyümölcsünk van, ami nem igényel semmi féle kezelést. (pl. a feketeribizli)

2015. jan. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Univer ugyanolyan jó, mint a Hipp. Ugyanúgy van belőle bio is, csak lehet abból nem kaptál. Nekem csak egy gondom volt vele, hogy nem 190 grammos, hanem 165 grammos, kicsit keveslem egy kajának.
2015. jan. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az Univer az egyik legjobb, cukor, tartosító és egyéb adalékok nélkül. Bio valóban csak 1-2 fajta van, de erről a bio-témáról bőven lehetne vitatkozni, hogy amire ráírják az az-e...
2015. jan. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!