Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen bébiételt javasoltok?...

Milyen bébiételt javasoltok? Univer, Kecsekméti stb. Az Univerben nincs cukor, ha jól tudom.

Figyelt kérdés
Alma banánra gondoltam, almát már evett amit én csináltam neki, ilyenkor megehet egy teljes adagot a bébiételből, ha kéri, vagy itt is csak egy-két kanállal lehet kezdeni?Sajnos,most muszáj neki ilyet vennem,mert olyan helyre megyünk.

2013. júl. 10. 09:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
esetleg nestle?
2013. júl. 10. 09:34
 2/11 Kerria ***** válasza:

Univert nagyon szerette a kislányom. A kecskeméti és a Hipp között én nem éreztem soha különbséget. Szerintem ezeket a márkákat nyugodtan veheted, és eheti. Persze jobb az általad készített, de mint írod, most olyan helyre mentek.


Valamelyik nap kérdezték, ha esetleg elkerülte a figyelmed, anno egyszer vettem Hamé (Hamanek) bébiételt, nem néztem meg a tartalmát, csak a férjem itthon és ő mondta, hogy nagyon sok hozzáadott cukrot tartalmaz, így ezt kerüld, ha javasolhatom. Mellesleg megkóstolva is nagyon durván édes íze volt. Na persze ez egyéni vélemény, csak gondoltam inkább megírom.

2013. júl. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Kerria ***** válasza:

Én a teljesen ismeretlen új íznél egy napot vártam, ha nem lett baja (kiütés, hasmenés, egyéb), akkor másnap odaadtam neki a nagyobb mennyiséget. Bár kislányom nagyon jó evő.


Így első nap adj neki csak pár kanállal, és másnap ha nem volt változás, akkor odaadhatod neki az adagot!

2013. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi Hippet adtunk, szerintem igenis van különbség a kecskeméti és a hipp között, a kecskemétit konkrétan egyik gyerek sem ette meg nálunk. A nestlé még jó, illetve ha van müller nálatok, az ő sajátmárkás bébiételük szintén finom.
2013. júl. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem a márka számít, hanem hogy mit tartalmaz, a Kecskemétinek is vannak olyan bébiételei, amiben nincs cukor, el kell olvasni az összetevőket. Egyébként én nem vagyok gyümölcsök terén az üveges kaja híve, főleg nyáron! Nézd meg milyen kevés a gyümölcstartalma, mellette mennyi minden van, rizsliszt meg hasonlók, ha jól emlékszem. Én úgy gondolom egyen tisztán gyümölcsöt, ha elérhető, és most aztán az... Jobban is szeretik a babák is, az én lányom pl meg se nagyon akarta enni, mert már előtte megismerkedett az "igazi" gyümölccsel...

A Hipp-nek is van egyébként őszibarack bébiétele, amiben nincs cukor, én azt vettem annak idején a lányomnak, amikor utaztunk a hozzátáplálás elején, azt már megpróbálhatjátok nyugodtan!

2013. júl. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az Univer, és a Kecskeméti volt nálunk a favorit. Bár, igazából mindet ette a fiam. A Hippes eléggé drága volt, a nestlésnek meg nem igazán tetszett a szaga. De a Hamé kaják is büdösek voltak, a gyümölcsök viszont jók.
2013. júl. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Csak univer!A többit olvasd el mennyi minden van benne!
2013. júl. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak a Hipp valt be nekunk, a legjobb minosegre szerintem es izre is.
2013. júl. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is a hipp-re szavazok, megéri az árát szerintem. Abban sincs cukor többnyire (el kell olvasni mindig az összetevőket), finom, és ha nem eszi meg azonnal, még másnap is ugyanolyan az állaga, mint mikor kibontottad. Az univer pl. nálunk már órákkal a felbontás után folyós volt, ahogy a kecskeméti is, ráadásul a hipp után a szaga sem volt olyan finom.
2013. júl. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hipp, esetleg nestle, de abból inkább a tésztásakat szerette a kislányom. Nekünk a kecskeméti és az univer nem jött be, sajnos, pedig árban sokkal jobbak. Valamelyikben van gesztenyés csirke, na az jó volt, de sajnos a többit nem nagyon ette meg a picim.
2013. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!