Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Párizsit milyen idős gyereknek...

Párizsit milyen idős gyereknek adtál először?

Figyelt kérdés
Én még nem mertem a 1,5 évesemnek, de láthatóan már nagyon unja a sonkákat. Arról nem beszélve, hogy azokban sem igazán bízom...

2015. jan. 23. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
16 hónapos, még nem adtam és egyelőre nem is tervezem. Ha veszel is, akkor mindenképp nézd meg, hogy minél magasabb hústartalmú legyen és szójmentes.
2015. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9 hónapos korában kapott csökkentett só tartalmú, 80% hústartalmú virslit és nem sokkal utána borjúpárizsit.
2015. jan. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 évesnek nem adtam még, és nem is fogok jó sokáig
2015. jan. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A Wiesbauer termékek prémium minőségűek. Van többféle felvágott, virsli magas hústartalommal. Nem valami olcsó, de finomak és tényleg normális minőség. Én az Auchanban szoktam venni, nem tudom, még hol árulják.

A lányom ilyet 10 hónapos kora körül kóstolt.

2015. jan. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy évesen. Kikapta a kezemből és gyorsan befalta.
2015. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én még nem adtam másfél évesemnek. Helyette különböző krémeket csinálok a kenyérre. Hús, padlizsán, tojás, körözött, máj-krém stb.

Sonkábòl is csak biot vettem neki. A párizsi annyira műanyag, hogy én biztos nem fogok adni neki még jò darabig.

2015. jan. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves 5! Ez aranyos! :)
2015. jan. 23. 18:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezzel sajnos csak az a baj,hogy ha "drága jó" kormányunknak köszönhetően 3 évesen bekerül az oviba,ott aztán esznek szegény gyerekek minden sz@rt :(

A fiam azt mondta mikor kérdeztem tőle,hogy mit evett,hogy

"-valami kuka ízű kenyeret".

Ez valami fűszeres MARGARIN(nem vaj) kenyérre kenve.Megszagoltam és tényleg szemeteskuka szaga volt:(

2015. jan. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1 éves kora körül, nem emlékszem pontosan. Nem ide illik, de igaza van az utolsó válaszolónak, 5 éves lányom válasza a "mi volt az ebéd az oviban?" kérdésemre: "valami ízetlen moslék" és tényleg...
2015. jan. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!