Afonyat kulon bevezetni?

Figyelt kérdés
Szivesn adnek a 9 honapos lanyomnak afonyat vagy afonyas bebietelt. Kulon be kell vezetni a szokasos aprankenti kostoltatassal? Magaban kostoltassam, vagy jo almaval is?
2015. jan. 27. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem csináltam belőle nagy ügyet, semmire nem volt érzékeny előtte. Vettem áfonyás bébiételt, megette, finom volt. (nem emlékszem mikor, de a ráírt korban adtam), utána vettem fagyasztott áfonyát, kiolvasztottam, megtörtem, hagytam állni a héján, hogy kioldódjon a színe is és átpasszíroztam a magok miatt.
2015. jan. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
+ joghurttal kapta az ilyen passzírozott magos gyümiket. szeder, málna, áfonya (ribizlit még nem kapott, az epernek csak a préselt levét, azt rossz passzírozni is) 10 hós
2015. jan. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

áfonyás-almás bébiételt a nestlé és a hipp is 4-5-6 hós kortól ajánl.

Annyi a titka szerintem, hogy ipari körülmények között ki tudják rendesen szedni belőlük a magokat, kis részeket.


Én sem paráztam túl a dolgot. Annyi hónaposan, ami az üvegre volt írva vettem egyszer-kétszer áfonyás bébiételt, ízlett a kisfiamnak, utána már gond megoldva :)


(a Müller drogériában kapható Nestlé Alete és Hipp ételeket is egyenesen Németországból, német Biokontrollos tanúsítvánnyal hozzák be, számomra megbízhatóbbak, mint a Győrben gyártott társaik- érdemes ott szétnézni, ha teheted)

2015. jan. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!