Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyire tartjátok be, hogy...

Mennyire tartjátok be, hogy mit mikor kell bevezetni? A zöldségekee és gyümölcsökre gondolok.

Figyelt kérdés
6 és fél hónapos a lányom. Tudom,hogy tejtermékek,húsok és gabonafélék még nem jók. Ilyenekre gondolok,hogy zöldborsó(hélya nélkül) brokkoli,zeller,narancs stb... A k betűs puffasztókat kivéve. Baj csinálhatok a gyomrával?6 hós koráig csak anyatejet evett.
2015. jan. 14. 17:08
 1/4 kloetta ***** válasza:

az allergénekre figyelj mindenképpen

az nem gond ha 6 hósan 7 hós gyümit adsz, de a narancs pl 1 év után jöhet csak.azt én tuti nem adnék még.

2015. jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én viszonylag lazán kezeltem ezt, aminek szezonja volt és nem nagyon allergén, azt adtam szépen sorban, narancsot, epret is kapott 11 hónaposan, ennyi nekem belefért, tejes dolgot is 11 hós körül először.
2015. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gabonat 7 honapos korig KELL kapnia.
2015. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a borsónak héja van. (nem kötekedni akarok, de nagyon bántja a szemem.)
2015. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!