Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen ételt adhatnék az 5 és...

Milyen ételt adhatnék az 5 és fél hónapos kisfiamnak, akinek jönnek a fogai és állandóan rágna?

Figyelt kérdés
Alma,szilva, banán, meggy, barack (őszi/sárga), répa, burgonya, paradicsom, sütőtök, csirkehús, keksz van bevezetve, mindet szereti, eszi, nem okoztak gondot.
2015. jan. 27. 14:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Babakekszre, pufira, vagy ilyesmire gondolok, ilyeneket kaphat már?
2015. jan. 27. 14:58
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
babapiskotát adtam én neki! nagyon szerette rágcsálni
2015. jan. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem morzsál, nem lesz vele gond?
2015. jan. 27. 15:35
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem attól félek, hogy morzsás lesz a padló:) , hanem hogy nem fog fuldokolni tőle?
2015. jan. 27. 15:57
 5/14 anonim ***** válasza:
én azt a fajtát vettem amit az aldiban lehet kapni tiramisuhoz, ez is van ráirva. először figyeltem rá, de aztán ahogy bevette a szájába már el is olvadt a nyálától:)
2015. jan. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbáljuk.
2015. jan. 28. 07:08
 7/14 A kérdező kommentje:
Sajnos elharapta a babapiskótát és úgy kellett kibányásznom egy nagy darabot a szájából. Kenyér héját is elrágta, lenyelte.
2015. jan. 29. 20:30
 8/14 anonim ***** válasza:

Még nem öklendezi vissza a nagyobb darabokat? Már nem emlékszem hány hótól, de a fiam egyszercsak megoldotta a banánt, simán visszanyomta és kiköpte. Én azóta adok a kezébe szikkadt kiflit, azzal elkínlódik sokáig és nem vagdossa fel az ínyét, mint a friss, ropogós és nehéz leharapni is, nem mint a babakekszet.

(De mártottam már tejpépbe textilpelus csücskét is, hogy rágja azt, az dörzsöl.)

2015. jan. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*textilpelus csomózott csücskét
2015. jan. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
répa, krumpli puhára főzve pici darabokban, mint a 8 hónapos üveges bébiételekben is vannak (mert elvileg 8. hónaptól kellene szorgalmazni a rágást..)
2015. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!