Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit adjak 3 éves kisfiamnak...

Mit adjak 3 éves kisfiamnak aki állandóan gyógyszert szed, de most megint köhög, piros a torka, mandulái de nem akarok erős antibiotikumot adni neki. Akkor mit?

Figyelt kérdés

Állandóan 2 hetente vagy 3 hetente pár napig gyógyszert szed már több mint 1 éve. VAgy tüszősmandula, vagy torokgyulladás. Mindig Augmentin, Cedax baby, stb...

Most adtam neki 15 csepp Cataflam cseppet, de a Nurofen nem elég, ilyenből mindig gyógyszerszedés lett eddig, de hátha van más megoldás csak én nem tudom.


2012. dec. 6. 13:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
sajnos jó nagy rá a valószínűség,hogy a rengeteg gyógyszer már lestrapálta a gyerek immmunrendszerét... gyógyfüvekkel, természetes gyulladáscsökkentőkkel nem próbálkoztál még?
2012. dec. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Mandulát esetleg kivetetni?
2012. dec. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Fenistil cseppek, C-vitamin, Multi tabs Immuno, sószoba, Salin2 sópárologtató.

És ahogy első írja, probálkozzatok Schüssler-sókkal, homeopátiás szerekkel.

Remélem legalább probiotikumot (BOnoLact pro+ kid a legjobb) kap!

2012. dec. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha mindig mandulagyulladása van, akkor a háziorvosnak vagy fül-orr-gégésznek már fel kellett volna ajánlani a mandulaműtétet. Vagy neked kellene erősködni. Én először műtétre vinném, és utána gondolkoznék, hogy mit lehetne még tenni.
2012. dec. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Igen sajna mandulaműtét a köv lépés, ha nem adod be az antibiotikumot akkor még nagyobb lesz a baj, de így élni nem lehet tovább. Én magán fülorrgégészhez vinném.
2012. dec. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ami nálunk nagyon nagyon bejött: homeopátiával foglalkozó szakorvos, aki egyébként 30 éve már gyermekorvosként praktizált! Ő írt immunerősítést és kizárólag homeopátiás szereket kap a fiam már majd 1 éve és emellett egy szem antibiotikumot nem kapott, holott korábban havi szinten volt nekünk is probléma!

Ami nekünk homeos bogyóból jó volt: Homeogéne, vagy Homeovox, ezen kívül náthára Coryzalia. Kellett még a megfázások idején Calcimusc, valami probiotikum, nagy adag C-vitamin.

De ha sikerülne elvinni a kicsit ilyen orvoshoz, ő komplett kúrát tud kiírni alkati szerrel és hidd el, helyre fog jönni!!! Rajtunk is segített!!

2012. dec. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A mandula műtétről pedig annyit, hogy ha gyermek immunrendszere helyre jön kb. fél év alatt, de a garat problémák ugyanúgy fennállnak és nagyon nagyon indokolt, csak akkor szabad engedni!! A homeopata ugyanezt fogja mondani neked!!

6-os voltam

2012. dec. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

kapott már Broncho waxom-ot mint immunerősítő, kap C vitamint, Multivitaminokat. Többször voltunk fül-orr gégészeten, elvittük egy magán fül-orr-gégészhez aki itt a legjobb és ő mondta hogy 7 éves korig nem kell nem szabad hozzányúlni. ezt túl kell élni ha gyógyszerrel ha nem.

Kap Pro+Kid-et is.

Polarizált fényterápiát alkalmazom itthon. Már mi is a Homeopátián gondolkodunk és a sószobán. ezeket még nem próbáltuk.

Műteni azt mondták hogy csakis akkor ha kb.3-4 hétig nincs semmi baja, se gyulladás, se pici nátha semmi. Azt nem érjük el sosem. csakis nyáron. na akkor nem beteg. nincs kitől elkapnia szegénynek. Most mind a 2 gyerek ovis és onnan van minden.

A férjemnek kiskorában 1988-abn kivették és visszanőtt. Anyukám testvérének visszanőtt. Jó tudom erre nem kell alapozni, de jó lenne rendberakni az immunrendszerét és szinten tartani neki. Már most egyre jobban köhög , úgyhogy szerintem este doki, sajna... :(

2012. dec. 6. 14:34
 9/19 anonim ***** válasza:

Köhögésre van homeos szirup is!!! Stodal a neve. Próbáld meg és ha lázas, akkor is van homeopátiás bogyó!!!

De nagyon javaslom neked, hogy ha tudtok, akkor keressetek ilyennel foglalkozó orvost, mert lehet, hogy kell neki már az alkati szer is, ami nélkül nem nagyon fog helyre jönni. Ajánlanám azt, akihez én a fiamat szoktam vinni, de ő Siófokon rendel!

2012. dec. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Sószoba az jó szokott lenni mindenre. Egy héten ha lehet többször is vinni akkor vidd.

Az ovi kezdés óta van ez?

2012. dec. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!