Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen kekszet rágcsáljon a...

Milyen kekszet rágcsáljon a babám? Recept ötlet esetleg?

Figyelt kérdés

6,5 hós, állandóan rágna, gondoltam adnék valamit a kezébe. De a neten csak tojásos baba piskóta receptet találtam pedig szívesen sütnék neki.


Detki kekszet eszik már gyümölcsbe darálva, de az elég kemény nem tudom mit kezdene vele. Nem tudtok receptet? Vagy ti mit adtok neki?


2015. jan. 27. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Fosfovit kekszet adnék neki jó olvadós nem kemény.
2015. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van 4 hótól és 6 hót adható.
2015. jan. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Arra figyelj, hogy elvileg kekszet rágcsálni csak 8 hótól ajánlott, addig csak reszelve gyümölcsbe, tejpépbe.

Én ajánlom a HIPP Bio babakekszet, viszont arra is az van írva hogy egészben csak 8 hónapos kortól adható és akkor is felügyelet mellett, mert egyszerre leharaphat nagyobb darabokat, esetleg félrenyelhet.

2015. jan. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!