Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor tértetek át nem HA-s...

Mikor tértetek át nem HA-s tápszerre, vagy mikor 3-asra? Szerintetek én adhatom, részl. Lent

Figyelt kérdés

babám még HA-st eszik 2-est


pár nap és 9 hónapos lesz, vettem egy nem HA-s 3-asat, itthon olvastam el, hogy hal, tej, meg nem tudom mi allergén, ki van emelve és felkiáltójellel.

már meg megijedtem..


eddig azért írattam fel HA-st, mert amííg szoptattam pótlás nélkül kb 3 hónapos koráig megjelent ekcéma rajta(kézfejen) (valószínű tejes dolgokat ettem)így amikor 4 hótól pótlásra került a sor HA-s tápszerrel kezdtük.


most azt veszem észre, hogy nem laktatja a 2-es (mindig büdi a szája, mint aki éhezik..)így gondoltam veszek 3-asat mert valahol azt olvastam 8. hónaptól amúgy is az javasolt.



eddig Milumilt evett(korábban Bebát

van DM-es Beba kuponom, gondoltam veszek tápszert, csakhogy ott csak HA-s Beba van, amire a kupon pont nem váltható be..(szép dolog...nem is tudom van e még ezen kívül Beba termékük...na mindegy)


így levettem egy Milumilt.

csak a tájékoztató meg megrémiszt most, tekintve, hogy ahalat asszem 1 évtől lehetne csak, erre még az is van benne...!!!!



mit gondoltok?


2015. febr. 2. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem vettem ennyire komolyan a tápszeres dolgot... Mikor minket kapott . Másfél eves semmi baja egyikről sem. Egyébként hipp üveges halas kaja 4 hos kortól adható ( ez van az üvegen ) nyilvan nem adtam en sem neki 4 hósan de 7-8 hósan mar evett halat ! 7 hos kortól ehet túrót . Egyébként meg kell próbálni adsz belőle neki 1x 2x ha elkérni as akkor kijön rajta pötty és nem adsz neki többet. Ha meg nem akkor adod neki . :)
2015. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*milyet és *egyiktől bocsi
2015. febr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

* ha allergiás

Ne haragudj most olvasom mit írtam csak közben rongál a lányom... :D

2015. febr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

közben engem is nyúz a kicsi :D


köszi hogy legalább te írtál.


de gondolom a tejpépek is allergének nem? csak épp nincs kiemelve..


olyan van az egyiken, hogy sovány tejport tartalmaz, meg vvan csillagozva, de nem tudom mi tartozik a csillaghoz, mert az nincs a dobozon....

2015. febr. 2. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél olyan tejpépet ami vízzel kell hígítani. Szinte minden allergizálhat. Próbáld meg ha allergiás lesz annak lesz tünete. Én nem nagyon olvasgattam a dobozokat. Annyit neztem higy hozzáadott cukor, só van e benne mármint a baba ételekben. Csak ugy fogod megtudni hogy allergiás e ha kipróbálod. Az en lanyom is a milumil t issza most igaz a junior italt. De 4 hósan ivott milumil peptit, meg nestle lactogen harmonyt. ezeket doki írta! majd 10 hósan ivott humana tàpszert amit dm rossmannban lehet venni . Babàm vanília, es almás ízben. De dm saját márkáját is ittál meg hipp bio junior italt is. Mindegyiket szerette. Egyiktől sem volt baja :) 1-es voltam.
2015. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

én meg eddig nagy nyugodtan vásáotam,evett már milumil tejpépet, tejberizspépet, gabonapépet


akkor ha ezek után(allergének?) nem volt allergiás,akkor valszeg az új tápszertől sem lesz?



nagyon köszönöm a segítőkészséged !:)

2015. febr. 2. 21:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem lesz baj nyugi, nem allergiás akkor. Nagyon szívesen :)
2015. febr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!