Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tértetek át menet közben más...

Tértetek át menet közben más tápszerre?

Figyelt kérdés
Most egy éves a babám és eddig Milupát (2) evett, ami 2.400 Ft. Sokan mondták, hogy Beba 3-at adnak a babának és az csak 800 Ft. Van aki váltott? Hogy fogadta a baba?
2009. júl. 30. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos nem tudom,ezt hol olvastad,de a beba 3 is 2000 felett van.a banános és a sima is.Én nem váltanék,vagy ha igen akkor úgy hogy még van otthon a milupából,nehogy úgy járj h nem fogadja el a pici.

egyébként dm és rossmann tápik olcsóbbak.

2009. júl. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és a dm-es tápi is jó?
2009. júl. 30. 14:03
 3/5 anonim ***** válasza:
minden tapszernek van egy hatara mi pl a humanat adjuk neki az egyes tapszert 6 hos koraig a kettest hat hos koratol kell kezdeni es a 3 mast 10 hos koratol. ez a humana te is nezd meg hogy a millupa 2 es hany honapos koraig jo es kezd el a harmast adni ha itt az ideje. 10 hos kislany anyuja.
2009. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi vàltottunk,az elsötöl mindent visszabukott,aztàn vettem Beba start ha-t.

Idövel ez gyenge lett,akkor vetem erösebbet a beba 1-et,attol viszont hasmenése lett,igy vettem milupa aptamilt(nem otthon élek)mindig elfogadta azonnal amit adtam neki.

2009. júl. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 hos koráig beba ha start aktivot kapott azután dm-es babylove-ot, 1500 ft és nekem nagyon bejön
2009. júl. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!