Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mikor tértetek át az 1-es...

Mikor tértetek át az 1-es tápszerre?

Figyelt kérdés

Nincs tejem. (10-20 mili 3 óránként, amit fejek mot már)

Pre tápszert kap a 4 hetes kislányom és 5 hetesnek megfelelö mennyiséget. De ez sem mindig elég. (szerintem mert 10 napot túlhordtam, és minden héten eggyel nagyobb mennyiséget akar enni)

Vettünk 1-es tápszert amit adtam nek 2x és csak a fele mennyiséget ette meg és elég volt neki. De a védönö azt mondta ne adjuk neki mert fájni fog a hasa, meg nagy felfújt gyerek lesz.

De még is azt hiszem a pre nem elég neki.

Ti mikor adtatok 1-es tápszert?


2010. okt. 24. 11:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen az a Pre tápszer. Én HA-sat adok kezdetektől ez eleve 1-es tápszer, utána van a 2-es az meg fél éves kortól van. Amúgy azon ne izgulj hogy többet eszik mint a dobozon van. Nekem a 3 gyerek mind mindig többet ettek, sőt! 1,5 hónaposan simán a 170-et, voltak amelyik két hósan a 220-at. Aztán betöltötték a két hót és megállt mindegyiknél ez az "éhség", mintha beteltek volna, utána már normálisan ettek. Most a babám aki 1,5 hósan is 170-et evett, most 4 hós és 200-at eszik naponta 5-ször és már nem is kell neki több. Az elején meg győztem a kaját csinálni neki mert orditott mert éhes volt, és nem akartam elhinni hogy még mindig éhes, de bizony megitta mindig amit csináltam neki még és aztán lenyugodott.
2010. okt. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!