Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyi egy másfél év körüli...

Mennyi egy másfél év körüli gyermek adgja?

Figyelt kérdés

kislányom 9kg sincs,de rettenetesen jó evő.mindent megeszik,nem válogat.néha bizonytalan vagyok az adagokat illetően,mert nem tolja el az ételt,csak,ha nem birja kikanalazni a végén,akkor nyújtja.ha lenne elötte egy nagy tál pogácsa,mind megenné.én nem hagyom,mert a gyomrának nem hiszem,hogy jót tenne ekkora mennyiség.ebédet egy nagy műzlistálban kapja.nálatok mennyi a megfelelő mennyiség?

ja.reggeli,tizórai,ebéd,uzsi,vacsora,minden megvan-időben.


2015. febr. 3. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Kislányom 1-1,5 évesen többet evett, mint most lassan 5 évesen.

Soha nem néztem, hogy mekkora az adag, örültem, hogy jó étvágyú és eszik. Persze, nem kell hagyni, hogy teletömje magát, de szerintem most fejlődik egy nagyot, és szüksége van energiára, ezért eszik sokat. Nem biztos, hogy később is így lesz!

Mennyiségre sem tudok pontosat írni. Volt, hogy nagyobb tányér levest evett, mint én. :)

De elmúlt, most örülök, ha csipeget...

2015. febr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16 hónapos a fism, 11 kiló, és inkább nyúlánk, mint husi, és ő képes megenni egy "felnőtt" adagot is, ha éppen fogára való a dolog. Ha jóllakott, ő vagy egyszerűen eltolja vagy elkezd játszani, olyankor elveszem tőle.
2015. febr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,akkor bátrabb leszek.csak azzal van gond,hogy ő nem jelez.vagy próbáljam egyszer addig,amig "birja"?
2015. febr. 3. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!