Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » HAsmenés esetén kaphat tápszer...

HAsmenés esetén kaphat tápszert a gyermek? (junior italt iszik másfél éves)

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont tegnap kérdeztem meg a védőnőt mert az én másfél évesemnek is megy a hasa.Tápszert(HA-t) igen, a tejitalt nem,de vettem sinlacot és teljesen megfogta a hasát mára, ha tudsz irass és vegyél neki.

2013. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A lányom 1,5 évesen smectát kapott. Egy tasakot öntöttem a tejitalába este.

2 nap alatt semmi baja nem volt. :))

2013. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A gyerekorvos nekem azt mondta, hogy adjak neki enni-inni amit szeret. Akár joghurtot, tejitalt is, mert már akkor sem ajánlják a diétát, ha vízszerű hasmenése van a gyereknek. Írt fel Normolyt port és adtam neki probiotikumot is, de kapott akkor még babajoghurtot, tejitalt.
2013. máj. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én még ilyet sosem hallottam senkitől,amit az utolsó ír....fura.
2013. máj. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg fura, nekünk is írt a doki laktózmentes tápszert mikor ment a gyerek hasa.
2013. máj. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szóval ha adok sem ártok... Már több mint egy hete van hasmenése, nem gyakori , de van. Tasectant adtam, meg probiotikumot de még nincs javulás, ezért gondoltam hogy talán ha nem inná a tejitalt lehet lenne javulás.
2013. máj. 22. 13:28
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


Pedig 2 orvos is ezt mondta :-). Régebben azt tanácsolták, hogy teljes diéta kell, állítólag már nem tanácsolják. Fiatalok az orvosok, nem tudom, nálatok melyik korosztályba tartozik.

2013. máj. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!