Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mennyi idős volt a gyermeked,...

Mennyi idős volt a gyermeked, amikor már ugyanúgy fűszerezett ételt adtál neki, mint a tiétek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy nem csináltad pl. kevesebb sóval az övét, tehát nem a komolyabb fűszerezés előtt vetted ki az ő adagját.
2015. febr. 28. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
1 éves kora óta úgy eszi ahogy mi. De pl tegnap nagyon elborsoztam a kaját abból nem adtam neki, vagy ha elsózom akkor sem adok belőle neki hanem mást csinálok gyorsan.
2015. febr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ételtől függő, de úgy nagyjából 1 évesen már mindenből kapott. Amúgy sem főzök sósan (sokaknak talán sótlan is az főztöm), így ezeket bátran adtam neki korábban is, csak esetleg ha valami extrém fűszer volt benne, azt csak később tettem bele. Csípős ételeket még most sem eszik, 2 éves.
2015. febr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10 hótól azt eszi, amit mi végülis, de csak 11,5-12hós kora óta kapja ugyan olyan sósan és fűszeresen. (kivéve a csípőset.)
2015. febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 piroska és a farkas ***** válasza:
Én eleve sem főzök túl füszeresen, amit már evett velünk 10 honapos korátol azok a babérlevéllel, oregánoval, bazsalikommal, fokhagymával , petrezselyemmel, köménnyel és tárkonnyal készült dolgok. Borsot magunknak is csak fehérborsot használok, de neki még azt nem adtam.
2015. febr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. márc. 3. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!