Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ugyanúgy fájnak a cicijeim,...

Ha ugyanúgy fájnak a cicijeim, mint menzesz előtt mindig, akkor már biztos, hogy meg fog jönni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 28. 09:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, nekem a koraterhes tuneteim totalisan menzis tunetek voltak, csak verzes nelkul termeszetesen, illetve nem a szokasos pokoli gorccsel, csak enyhe szurkalasokkal,gorcsokkel. Szoval a tunetekre nem lehet adni, lehet belole ez is, az is.. drukkolok, hogy ugy alakuljon,ahogy te szeretned :)
2015. febr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Természetesen babát szeretnénk :)

Szurkálások napok óta vannak, meg olyan, mintha néha rezegne is vmi, talán a petefészkekmnél, de ezt nem érzem biztosra.

2015. febr. 28. 09:51
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem is minden tünetem ugyanolyan volt mint máskor menstruáció előtt, annyi különbséggel, hogy szinte egyáltalán nem görcsöltem, max. csak nagyon minimálisan.

A ,,terhes mellfájdalom" csak a kimaradt vérzés ötödik napja körül jelentkezett kb. Előtte totál ugyanúgy fájt mint előtte minden hónapban.

2015. febr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


Lemaradt, hogy megkérdezzem, hogy mikorra nem várod?


Drukkolok! :)

2015. febr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4-e körülre :)
2015. febr. 28. 11:16
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem mindig fájt a mellem előtte,de terhesen meg majd felrobbantak,melltartóba kellett aludnom.szóval lehet baba is :-)
2015. febr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ma reggelre erősödött a mellfájdalom.
2015. márc. 1. 19:12
 8/11 anonim ***** válasza:

reméljük baba. abban az esetben fog az még erősődni :-)

6os

2015. márc. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Reméljük! :)

Fú, most nagyon elkezdtek viszketni a bimbóim. Ami elég kellemetlen, mert emberek közt dolgozom... :D

2015. márc. 2. 10:45
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem ugyan nem fájt a mellem, de a mellbimbóviszketés az nálam is játszott... hú, de még hogy! volt, hogy már aludni se tudtam, majd megőrültem a viszketéstől :) mondjuk ez nekem inkább 10. hét után :) reméljük babás vagy :)))
2015. márc. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!