Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért baj, hogy nem féltem...

Miért baj, hogy nem féltem túl magam terhesen, és ugyanúgy élem az életem, ahogy eddig?

Figyelt kérdés

6 hetes vagyok, a második babával. Engem ez nem "zavar"! Ugyanúgy sportolok, csak óvatosabban, ugyanazokat eszem, mint eddig, járok úszni stb. A fiammal is így tettem, soha semmi bajom nem volt. Most egy ismerőstől megkaptam,hogy a terhesség, az egy teljesen más állapot, és úgy is kellene élnem!

Van, más, aki szintén ugyanúgy éli az életét, mint nem terhesen vagy csak én vagyok ilyen ufó?


2015. febr. 19. 06:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
48%
Mert sok nő azt hiszi, terhesen csak a sohajtozas, szempilla rebegtetes, picipocisimi és envagyokalegfontosabbhiszenterhesvagyok eleterzes a normális
2015. febr. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
74%
Te csinálod jól.
2015. febr. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
76%

Mndig akadnak itt nők, akik csak azért tesznek fel kérdést, hogy elismerjék őket, hogy milyen belevaló kismamák.

(Pl. "Miért baj, ha nem tömöm magam terhesvitaminnal, hanem inkább egészségesen táplálkozom?" stb...)


Kedves Kérdező! Talán az zavar téged meg, hogy a GYK-n lévő kismamák zöme aggódik valami miatt, de erre való ez az oldal. Hidd el, hogy a terhes nők zöme ugyanúgy éli az életét, mint te. Szóval nem vagy kuriózum.


15 hkm

2015. febr. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
45%
Te viselkedsz normálisan. Csak ma az a trendi, hogy aki terhes, azt ugrálják körül, ne egyen-igyon semmit, úgy csináljon, mintha ő lenne az egyetlen terhes nő.
2015. febr. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
80%
Sok nő viszont nem szimpla nyavalygásból nem folytatja "ugyanott" az életét. Jó neked, szerencsés terhességeid vannak.
2015. febr. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
54%
Én azért hagytam abba a sportot, mert többre tartottam a kisbabám életét annál, hogy jól nézzek ki. Semmilyen veszélynek nem tettem ki tudatosan. Ez egy MÁS állapot, egy másik ember van benned. Ha ezt nem tudod csodaként felfogni, akkor hagyjuk.
2015. febr. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
82%
Csináld, ahogy érzed. Nekem első baba, valóban más állapot, nem feszegettem a határokat, ő most a legfontosabb, s később sem akarom magam bármiért is hibáztatni. Ez nem arról szól, hogy én mekkora belevaló nő vagyok. Nem tudhatod amúgy sem, a másiknak mi oka szetaggodni az agyát... 40 hkm
2015. febr. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
36%

Járj csak úszni! Majd összeszedsz egy olyan fertőzést, és idő előtt megreped a magzatburok!


Csak azért, mert az első terhességednél mákod volt, és nem kaptál el semmit, még nem jelenti azt, hogy ez nem veszélyes.

De te nyilván biztos vagy benne, hogy nem lehet ebből bajod...

2015. febr. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
97%

3-assal egyetértek, teljesen felesleges a kérdésed, az én környezetemben mindenki normális, aktív életet él, dolgozik min. a 36. hétig, sportol, bevásáról stb.


én speciel 36 hetesen még forgalmi vizsgáztam, 41+4 naposan még kapáltam a kertet a 45 fokban. megdícsérgetnétek érte engem is?

2015. febr. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Te tudod... azert ez valoban mas allapot. Sportolj, ha lehet, de azert ovatksan. Uszni biztos nem mernek. En speciel tuti azonnal osszeszedek valamit ilyen helyeken. Orulj neki, hogy ilyen jol birod magad es egeszseges terhesseged van!
2015. febr. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!