Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nektek, hogy evett előszőr...

Nektek, hogy evett előszőr kanállal?

Figyelt kérdés
Féléves lányomnak adtam előszőr anyatejjel kevert gabonapépet. A naggyját kiköpte,vagy kifolyt a szájából,utána meg lenyalta és cuppogott :s nehéz eldöntenem,hogy nem kérte,mondjuk akkor miért nyalja le,vagy csak ügyetlen még a kanállal. szerintetek?
2015. márc. 7. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
honnan a fenéből tudná hogy kell kanállal enni? eddig szopott, teljesen más a technikája... :) nyilván azért cuppogta mert ízlett neki, de csak így tud enni. ezt kell most megtanulnia. ha nem ízlik majd neki, az egyértelmű lesz, konkrétan rajtad lesz a kaja, ő meg elfordul és fintorog... :)
2015. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én 5 hósan kezdtem a hozzátáplálást. nagyon ügyesen evett kanállal. nálunk inkább a püré állaga volt nem túl tetszetős, de az adagját (1-2 kanállal) ami kellett megette.
2015. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ditta323 ***** válasza:
4 hósan kezdtem adni neki üveges ételeket, hamar rájött, higy hogy kell kanálból enni :) amúgy anyatejes. Ami nem ízlik neki attól rázkódik.
2015. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is először úgy cuppogta a kanalat, mintha szopizna, aztán rájött, hogyan kell kanálból enni. Nincs ezzel semmi baj. :)

Ha nem ízlett neki, egyértelműen kitolta a nyelvével (vagy legalábbis megpróbálta), és forgatta a fejét, ne érjem el a száját.

2015. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

6 hónaposan kezdtük almával

a kanállal rögtön elsőre tudott enni, egy szál gond nem volt, hanem az almával..

2015. márc. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!