Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Paradicsomot hogyan vezettétek...

Paradicsomot hogyan vezettétek be?

Figyelt kérdés
8 hós lányomnak adnám. Héjat magot el kell távolitani? Mikor kaphatja magostul es mikortol hejastul? meg kell fozni ugye?
2015. márc. 12. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap múlva lesz 7 hós a fiam és a hipp zöldséges risottojában már van paradicsom. így adtam én neki hisz a bolti még minden csak nem ízletes paradicsom.A.
2015. márc. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem adnék neki a mostani, ízetlen műparadicsmokból. Nem vagyok konzervpárti, de ezt a 8 hós kislányom bébiételben kapta.
2015. márc. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

a konzerv szerintetek milyen pariból készül? :(

amúgy azért akarok most adni, mert a sütőtök szezonnak vége, minden más meg fogja a hasát...muszáj bővítenem a repertoárt. Ha tehetném megvárnám én is a szezont. Szóval, kérdésre válaszolva? ;)

2015. márc. 12. 09:10
 4/6 anonim ***** válasza:
én tegnap kezdtem bevezetni a 7hós fiamnak. én úgy csináltam hogy gerezdekre vágtam, egy kis edény aljába tettem kb 1-2deci vizet rá egy beleillő szűrő és abba a paradicsom. lefedtem és alágyújtottam. tehát megpároltam annyira hogy ledobja a héját, megpucoltam, magját kiszedtem, pépesítettem és belekevertem a az ebédjébe 2-3kanál pürét. jó íze maradt a paradicsomnak.
2015. márc. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni paradicsom leves címmel futó hipp üveges bébi ételt vegyél inkább azt. Finom ízes és biztonságosabb mint a bolti fos......amúgy 4 hónapos üvegesbe már benne van.Első voltam.
2015. márc. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én otthon eltette natúr (cukor, só, tartósító mentes) paradicsomlével. Biztosan lehet kapni boltban is hasonlót. A paradicsomos krumplit nagyon szerette picinek: megfőtt összetört krumplit leturmixoltam egy jó adag paradicsomlével neki, bele kis csirkehusi.
2015. márc. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!