Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 100%-os almalé 7,5 hónaposnak?

100%-os almalé 7,5 hónaposnak?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, mivel a kicsim sem a teát sem a vizet nem hajlandó meginni, megpróbálnám 50%-os hígításban adni neki. (fele 100% almalé fele víz). Szerintetek kaphat ilyet? (almalé sűrítményből készült almalé, más összetevő nincs benne)

2015. márc. 18. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél neki babaitalt.

Annyi félét lehet kapni, amit 7,5 hósan lehet adni.

Én sima dobozos üdítőt, amit mi is iszunk, 1 éves kor után adtam.

2015. márc. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen. Az én fiam is ezt issza, ugyanezért :)

De még ennél is jobban higíthatod, ha elfogadja. Én 30+120ml vagy 50+100ml higításban szoktam (almalé+víz)

2015. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan, hátha megissza. Én lányom a sűrítményből készültet nem issza meg, csak a direkt préseltet, egészségesebb is, és az íze is más, érdemesebb olyat adni, vagy neked centrifugálni.
2015. márc. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
A babaitalok MIND cukrozottak. Akkor már szerintem sokkal jobb az almalé, amiben csak a természetes gyümölcscukor van. (2-es vagyok)
2015. márc. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A baba italok közül a müllerben lehet kapni nagy kiszerelésben hippes 100% gyümölcsleveket. Nincs benne cukor, aroma, tartósítószer stb....kb annyiba kerül mint a rossmanban a 2decis. És igen vízzel hígítva lehet adni. Én először fele fele aranyban higitottam, és folyamatosan csökkentettem az almalét, egy darabig. A tiszta vizet mai napig nem issza meg 16 hónapos.
2015. márc. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hós a fiam, szűretlen alma-meggy levet kap (100%-os, nem sűrítményből), ezt hígítom teával, nagyon issza. Semmi mást nem iszik, sajnos.
2015. márc. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!