Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit adhatok egy 5 hónapos...

Mit adhatok egy 5 hónapos (tapszeres) kislánynak?

Figyelt kérdés
Tapszerbol napi 5-6 szor eszik (100-120 ml) ezert elkezdtem a hozzataplalast,de meg csak almapuret kekszel,illetve sargarepa levet kostoltunk!fozeleket adhatok mar neki,milyet,es hogyan?

#Hozzàtáplálás #es milyen puret adjunk #5 honapos tapszeres baba
2015. márc. 30. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg az almát keverni kevés főtt krumplival, vagy főtt répapürével. Jöhet a körte is. én először kicsit megpároltam, utána turmixoltam. Sütőtökpürét is lehet magában, vagy almával, répával variálva. Céklát is lehet sütve, párolva turmixolva.

Szerintem egyelőre alap püréket adj, nem kell túlvariálni. Dúsíthatod babakeksszel az édesebbeket, és a korosztálynak megfelelő gabonapehellyel.

2015. márc. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja. és én néha kevés tápszerrel hígítottam pl a krumplipürét.
2015. márc. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! holnap megpróbáljuk a sütőtökpürét :)
2015. márc. 30. 21:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen, az én kislányom imádta. :)
2015. márc. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!