Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Amikor csak úgy rágcsálni...

Amikor csak úgy rágcsálni adsz a babának valamit, puffasztott rizs, kenyérhéj, stb, azt hol rágcsálja? Tekintve hogy én babám leteszi, felveszi, majszolja vagy 20 percen át.

Figyelt kérdés
etetőszékbe nem teszem, mert a földre esne, így ül a földön, pléden, letszi, felveszi, eszi, nem eszi..de tiszta trancsír az egész ház..
2015. ápr. 21. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Akkor szoktam ilyesmit adni, ha babakocsiban mentünk valahová, és nem akartam, hogy elaludjanak. :) Rágcsa a kézbe, aztán lehet enni, morzsázni.


A konyhában meg van egy alacsony műanyag asztal babaszékkel, oda szoktam tenni műanyag kis tányéron a hamit, és biztatom a legkisebbet, hogy fogyasszon. Ha elmászkálna, akkor kiveszem a kezéből, visszaültetem, megkérdem, kér-e még, s ha nagyon menne, akkor gyors kézmosás, kaja elpakolás, és mehet útjára.


De az is jó, ha pléden ülve eszik a tiéd, kosz lesz, naná, ilyen egy kisgyerekes család élete, pláne konyhája.

2015. ápr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!