Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A puffasztott amarántot meg...

A puffasztott amarántot meg kell főzni a babának?

Figyelt kérdés
2015. febr. 13. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
elvileg nem, de picinek nem adnám, mert száraz, vagy mivel gondoltad? én eszem magában, nasinak, mazsolával, szárazon, de babának inkább kásaként tudnám elképzelni, vagy joghurttal, ha már nagyobb, vagy gyümölcspéppel megáztatva, úgy akár főzés nélkül is. nem kell főzni, mert olyasmi, mint a pattogatott kukorica, vagy puffasztott rizs, vhogy hőkezelve van, nem mint a zabpehely ami tulajdonképpen nyers és mindenképpen hőkezelni kell még.
2015. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen meg kell. Googleba keres rá.
2015. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
8 hónapos a baba, és joghurtba gondoltam. De google-n én is azt olvastam, hogy meg kell főzni, de úgy nem volt olyan finom, mint puffasztva. Ezért is kérdezem, ki hogyan készíti.
2015. febr. 13. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!