Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 4,5 hónapos a picim.3 hónapig...

4,5 hónapos a picim.3 hónapig szopizott intenzíven, utána csökkent a tej folyamatosan és tápszert eszik kb 1 hónapja. Tudtam a fagyasztóba tejet eltenni. Hogy adjam neki oda?

Figyelt kérdés
Kb 5 liter tej van lefagyasztva. 5 napja eszi az almát délelőtt. Nem tudom hogy hogy adjam neki oda a tejet. Hagyjam a főzelék időszakhoz? vagy kapja meg inkább most? Azt hogy olvasztom ki? Szobahőmérsékleten? vagy vízbe?

2015. máj. 17. 10:25
 1/1 anonim ***** válasza:
odaadhatod csak úgy is. vagy főzelékbe,rizsbe. (mondjuk nem tudom rizst ehet-e már,nekem ilyenkor még nem evett ilyeneket) pl. ha adsz majd burgonyát,ahoz is tehetsz. ha vezeted be a glutént, a 7 gabonás péphez adhatod,bár csak azért ne olvassz ki,bevezetéshez nem kell sok hozzá. nekem védőnő azt mondta,onnantól,hogy kiveszem 10órát használhatom fel. nem miután kiolvadt,miután kiveszem. minnél kíméletesebben olvaszd ki,ne sérüljön a tápanyag. htőbe ezer év mire kiolvad,szerintem vagy hideg vízbe állísd,vagy szobahőmérsékleten. lesz pár óra így is mire kiolvad. meleg vízbe nem tenném,csak ha muszáj,minnél lassabban olvad ki annál jobb. meg akkor ki kell öntened ha van maradék,felmelegített tejet ki kell önteni ha meghagyja.
2015. máj. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!