Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napok óta feszül a mellem és...

Napok óta feszül a mellem és fáj a hátam. Most az a kérdése hogy megfog-e jönni vagy mástól van? Mert 1 órát fáj utána elmúlik. Eddig amikor megjött a menszeszem 2 napig fájt a hátam folyamatosan.

Figyelt kérdés
De amúgy meg 10.-én kell megjönnie. Amit nem szeretnék ha megjönne. :(
2013. jan. 3. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is 10-dikén kell megjönnie és fáj a mellem napok óta. Bár már ezt többször eljátszotta az elmúlt 1,5 évben, kicsit fel is adtam. De gondoltam válaszolok, el ne vesszen a kérdés és visszatérünk 10. környékén:)
2013. jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.
2013. jan. 3. 17:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Az kimaradt, hogy szorítok:) Első baba? Mióta nem védekeztek?
2013. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen ha terhes vagyok akkor az első baba lesz. 2 hónapja próbálkozunk.
2013. jan. 3. 17:51
 5/11 anonim ***** válasza:

Bocsi becsatlakozom én 11-nem várom

Augusztus óta nem védekezünk de ez az első hónap hogy rendesen belelendültünk.

ÉS első baba lesz...ha lesz....nagyon jó lenne...

2013. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja és szurkolok nektek
2013. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönjük. Mi is neked szorítunk. :)
2013. jan. 4. 05:07
 8/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Van valami jel? Nekem szerintem megfog jönni, sőt hamarabb. Szúrkál a hasam meg lett a nyakamon egy fura pattanás. Mindig olyan kor jön elő egy-két furi ragya amikor megjön.

Viszont ami aggaszt, hogy tegnap megnyomtam a mellem és jött belőle két csepp valami. Félek, hogy valami gond van a hormonjaimmal, és azért nem jön össze 1 éve? Nemtudom. Eddig még nem nyomkodtam. Persze jól kibabráltam magammal mert mostmár ezerszer jobban fáj.

2013. jan. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nekem még nem jött meg. Remélem nem is fog. Pedig két napig majd szét szakadt a hátam most meg már semmi bajom. Igaz 8.-án kell hogy megjöjjön de nekem ellőtte 2 napig fája a hátam és 3 napig van meg így van meg az 5 nap. De még semmi jele és 7.-ke van. Hétvégén csinálok tesztet ha nem jön meg. :)
2013. jan. 7. 07:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Én csináltam egy tesztet. Mostmár, hogy rengeteget olvastam a mellválladékról, biztos, hogy nem vagyok babás, sőt valami hormon gond áll a háttérben. Megcsináltam a tesztet, mert gondolom ha megyek orvoshoz megfogja kérdezni. Persze negatív lett :( Ez rendesen padlóra vágott, mert épp mutatkozhatott volna hamarabb, akkor nem csalódok minden hónapban és hamarabb elmegyek orvoshoz. De hát ez van.

Kívánom neked hogy örömteli hónapot legyen!

2013. jan. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!