Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Akinek hátrahajló a méhe...

Akinek hátrahajló a méhe annak később kezd látszódni a pocakja?

Figyelt kérdés

2015. jún. 13. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hátra hajló a méhem és kb 12-15 hét közt látszott a pocim emlékeim szerint. Nem tudom másnak mikor látszik, de ez alkati kérdés inkább.
2015. jún. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Első gyermeked volt? Megkérdeztem milyen alkat vagy? Én 172/70. Szülés után maradt hátrahajló vagy visszaállt?
2015. jún. 19. 17:02
 3/8 anonim ***** válasza:
154 cm 55 kg voltam terhesség előtt. Azt nem tudom, hogy maradt e hátrahajló nem mondta a doki azóta.
2015. júl. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyire könnyen estetek teherbe, hátrahajlóval ?? Minden rendben volt végig?? :)
2015. júl. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nehezen estem teherbe. Vérzés miatt 32 hetesen kórházba kerültem de utána minden rendben volt. 38 hetesen szültem.
2015. júl. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Uhhh. !!

Örülök, hogy minden rendben !! 👍 És utólag is Gratulálok!! 👌 Sok - Örömet & Egészséget !! :)

Van valami esetleg, ami segítheti a teherbeesést ??

Engem az orvosok nagyon riogatnak. :/

És őszintén szólva nem tudom melyik fájna jobban, ha nem jönne össze vagy ha sikerülne de lenne valami baj a picivel. :(


Köszi előre is !! :)

2015. júl. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért riogatnak nekem soha egy orvos nem mondta hogy baj lehet a terhességgel azért mert hátra hajlik a méhem az én problémám más volt. Egyébként nálunk a családban anyukámnak, nagymamámnak és a nagynénémnek is hátra hajlik. Ők könnyen teherbe estek és nem volt semmi baj a terhesség során.

Szóval e miatt ne aggódj.

2015. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megnyugtattál !! :) nagyok köszönöm. !! :)

Azt én sem tudom. Lehet, hogy csak a " legrosszabbra,, akarnak felkészíteni.

2015. júl. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!