Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek hátrahajló méhe van....

Akinek hátrahajló méhe van. Mennyi időbe telt mire sikerült teherbe esnetek? Es hogy?

Figyelt kérdés

2014. márc. 16. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszer abbahagyása után pontosan a 3. hónapban,mikor elhatároztuk.pedig olyan hátrahajló,hogy az orvosok szerint nem is lehetett volna gyerekem. És a második ugyan így fogant.
2014. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem nagyon hátrahajló volt, azt mondta a nőgyógyász, készüljek fel, lehetnek majd nehézségeim a teherbeeséssel.

Ehhez képest 4-szer voltam várandós, mind a négyszer szinte azonnal teherbe estem, miután elhatároztuk.

Amúgy a szülések után is mindig visszaállt a méhem hátrahajlóba. Most is nagyon hátrahajló.

2014. márc. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az első gyerek rögtön az első hónapban sikerült, a második pedig a harmadikban. Mit értesz az alatt, hogy hogy? Pl. én volt amikor felraktam kicsit a lábam, volt, hogy hasra feküdtem utána, de nem tudom, hogy ez segített-e mert, volt olyan is, hogy kimentem rögtön zuhanyozni.
2014. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én akit ismerek (kb 10 nő) hátrahajló méhhel mind ugy esett teherbe hogy nem is tervezte még. Ritka az akinek emiatt nem sikerül. Ami inkább ezt okozza az a sövény vagy myoma vagy egyéb meddöségi betegség.
2014. márc. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
En 9ev gyogyszerszedes utan a 2.honapban terhes lettem.pedig nekem is mondta a doki h keszuljek fel h nem valoszinu h hamar ossze fog jonni.es ma mar 3hetes:-)
2014. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Most voltam magánrendelésen..ahol mondta a szonográfus nő (20 éve van a szakmában), hogy hátrahajló méhem van.

Mondtam is neki, hogy sokaktól olvastam a neten, nehezebb így a teherbeesés.

Egyből rá vágta, hogy ez nem így van. Valakinek, előre valakinek hátra hajló méhe van, és van akinek egyenes..még csak %-ot sem tud mondani melyikből van a több..de nem is számít teherbeesés szempontjából. Terhesség alatt meg idővel kiegyenesedik.:)

2014. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindkétszer a második hónapban sikerült :)


Elsőnél gyertyáztam aktus után, másodiknál hasra feküdtem. A póz nem tudom, hogy mennyit számít, de a kutyás verzió volt ;)

2014. márc. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Még nem terveztük, nagyon friss kapcsolat volt, az első hónapban összehoztuk. Pedig tettünk ellene, de már nem bánom :)
2014. márc. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én, kevés együttlét mellett az 5. Hónapban lettem terhes. Kutya póz, utána hason fekvés! :-)
2014. márc. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A hátrahajló méhemmel több doki is állandóan riogatott, hogy milyen iszonyat nehéz lesz a teherbeesés. Mindkét alkalommal elsőre összejött, ahogy terveztük. Semmit nem jelent.
2014. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!