Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek hátrahajló méhe van,...

Akinek hátrahajló méhe van, az többet görcsöl?

Figyelt kérdés
Úgy emlékszem, nekem azt mondta a doki, hogy enyhén hátrahajlik. A hatodik hétben vagyok és azért érzem a pocimat. Lehet összefüggés?
2013. szept. 5. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Nekem nem kicsit hátrahajló, de semmi görcsöm nem volt, a tesómnak is az, neki meg sok volt, mensi elmaradása után még 2 hónapig érezte. Én semmit nem éreztem. Úgy gondolom, ez inkább egyéni kérdés, ki-mit érez koraterhességben.
2013. szept. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hogy többet fájt-e a pocakom mint egy "normál" méhű nőnek, de szerintem nem. (Nincs viszonyítási alapom :D)
2013. szept. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem brutálisan hátra hajló méhem van, és a doki azt sem értette hogyan estem ilyen könnyedén 2X is teherbe. Mindkétszer kórházba kerültem az idő előtti erős görcsök, ill méhösszehúzódások miatt. Igazából azt mondták, hogy lehet ettől.
2013. szept. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem hátrahajló, ráadásul kétszarvú is, de nem volt korai görcsöm egyáltalán, egyik terhességemnél sem.
2013. szept. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én emiatt folyamatosan görcsölök. A doki sem tud mit csinálni, csak napi négy 500 mg-os magnéziumot felírni. Szóval speciel én megszenvedek vele, de másnak is van hátrahajló méhe és meg sem érzi. :)
2013. szept. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az van, nem görcsöltem a terhesség alatt és könnyű szülésem volt. Remélem a következő is ilyen lesz.
2013. szept. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hátrahajló méhem van. A doki azt mondta, hogy nehezen esek majd teherbe. Az első a második próbálkozásra, a második baba egyetlen egy együttlétből jött össze. terhességem elején, mikor meg kellett volna jönnie, éreztem a mensis görcsöket, de kb 1-2 hétig csupán, aztán semmi.
2013. szept. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!