Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit adjak inni fél éves...

Mit adjak inni fél éves gyerekemnek? Többi lent

Figyelt kérdés
A vizet nem issza meg. Teát szoktam neki főzni (Babydream, Babamosoly) izestve cukorral és citromlével. A babagyümölcsleveket is szoktam neki adni. Ezen kívül mit igyon? Ezek mind cukrosak, és nem tudom a vízre szoktatni, egyszerűen köszönöni nem kéri.
2015. júl. 8. 08:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha nem kéri, nem szomjas. Kész.
2015. júl. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ha nem iszik akkor nem kéri és kész. Azzal van a problémám, hogy csak cukros löttyöket fogad el.
2015. júl. 8. 08:15
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne a 40 fokban kezd megnevelni, ha most csak a cukrosat issza meg, igya azt. De ha enyhébb lesz az idő, szerintem néhány napig ne adj neki semmi mást inni, csak vizet.
2015. júl. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

még szoktam neki instant teát is adni neki, barackosat citromosat, dm ben azt is lehet kapni. csipkebogyó tea.meg én is a hippes gyümölcsleveket. bár nálunk megitta a vizet is.

próbáld meg azt hogy a teát felhígitod vízzel, folyamatosan aztán a végén csak vizet kapna. lehet így elfogadná

2015. júl. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4es Köszi a tanácsokat, a tiéd a leghasznosabb
2015. júl. 8. 08:27
 6/16 anonim ***** válasza:
Aki szomjas, az megissza a vizet. De egyetértek azzal, aki azt írta, várj holnapig a vízzel, addig adj neki, amit megszokott, mert holnap már nem lesz ilyen meleg. Eddig miért nem vizet adtál neki?
2015. júl. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mivel fél éves logikus a kérdés, hogy szopizik-e még. Ha igen akkor tedd gyakrabban mellre. Próbáld ki, hogy a vízbe csavarsz egy kis citromlét, esetleg azt is meginná. Én is utálom ha csak vizet kell innom, viszont ha van benne valami minimális íz akkor simán azt iszom ilyen melegben.
2015. júl. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Wiky93 ***** válasza:

Én is adtam neki egyidőben vizet kapott meg filteres babamosoly teát, pickwik gyerekteàt, aztán instantból kömênymagos, jóéjszakát citromfűteát, almásat kapott, aztán volt, hogy kínlódott a vizen de most már csak vizet iszik (néha kap teát is)

Én nem szennyezem a sok sok cukros dologgal :) ráér még nagyon..

2015. júl. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Napról napra csökkentsd a cukrot és a citromlevet és egy idő után át tudsz térni a sima vízre. Ez általában be szokott válni. Gyümölcsleveket is egyre több vízzel add neki.
2015. júl. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

én is ugyan azt tudom tanácsolni hogy kezd hígítani. vagy vannak babateák, amiben igazából nem kell semmi mert van némi édeskés íze.

csak egy kérdés, nem kötözködni akarok, de a citromlé nem korai? elvileg 1éves kora előtt citrusféléket nem szabad kapni. azaz az én védőnőm szerint.

2015. júl. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!