Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit adjak inni fél éves...

Mit adjak inni fél éves gyerekemnek? Többi lent

Figyelt kérdés
A vizet nem issza meg. Teát szoktam neki főzni (Babydream, Babamosoly) izestve cukorral és citromlével. A babagyümölcsleveket is szoktam neki adni. Ezen kívül mit igyon? Ezek mind cukrosak, és nem tudom a vízre szoktatni, egyszerűen köszönöni nem kéri.
2015. júl. 8. 08:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én is folyamatosan higitottam de volt egy arány ami után már nem itta meg, másfél éves, most már pár korty vízet megiszik, de inkább kiköpi és nem iszik. Viszont ha nem iszik eleget kemény a széklete és egyből édeskés lesz a lehelete. Szerintem sose fogja meginni a tiszta vízet, de nektek hátha sikerül.
2015. júl. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj ki mindent,amit lehet,de ha nem jön be,akkor se keseredj el. 25vagyok,és nem bírom meginni a sima vizet. Ha nincs otthon más,jó ha 2decitbiszom egy nap.
2015. júl. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 9-es válaszolóval. Hirtelen ne vedd el, úgysem tudod a cukrosat. De a legjobb lenne a víz.


Én ehhez ragaszkodtam, mert férjem szódát iszik, és csapvizet. És ez a legegészségesebb. 2 éves és ha néha adnék neki vendégségben üdítőt, el sem fogadja. Lehet szerencse kérdése is. Kicsi lányom 5 hónapos, elkezdtem időnként cumisüvegből vizet adni neki, hogy szokja. Amúgy is nagyon nyálzik és volt ez a hőség.

2015. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Carragher_x ***** válasza:
Vizet, ha szomjas meg fogja inni.
2015. júl. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Csak vizet és házilag centrifugált, facsart gyümölcslét kapott! És előszeretettel itta! Se teát se bolti cukros szart nem! Mai napig nem is issza meg hálistennek. 5 éves lesz.
2015. júl. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Carragher_x ***** válasza:
"facsart gyümölcslét" - tekintve, hogy ennek a cukortartalma az egeket verdesi és még egy felnőtt ember esetében is max napi egy pohár ajánlott, azért ezt se kell túlzásba vinni.
2015. júl. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!