Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 6,5 hónapos gyerekem csak az...

6,5 hónapos gyerekem csak az üveges bébiételt hajlandó megenni. Másnak is volt igy?

Figyelt kérdés
Tízóraira és uzsira is csak üveges gyümit fogad el, az én általam lereszelt alma, barack nem izlik neki. Valamint délbe is csak az üveges főziket eszi meg. Pedig főzök neki külön, és nem kéri. Nektek is volt igy? Hogy szokassam át?
2015. júl. 17. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem adsz neki üvegeset, csak sajátot. Ha nem eszi meg, nem kell eröltetni, de nem is adni helyette üvegeset. Pár nap alatt átáll, föként ha a saját gyártmányt megpróbálod többféleképpen ízesízeni, amíg rájössz, hogy mit szeret.
2015. júl. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát én inkább elkezdeném keverni a kettőt, és egyre több sajátot hozzárakni.

Azért egy 6,5 hónaposnál még nem alkalmaznám "ha éhes úgyis eszik" elvet.

2015. júl. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Készits neki és tedd bele az üvegbe! Ezt csináltam! Tul kell járni az eszén!
2015. júl. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, üvegest evett főként. Idővel átszokott, közben próbálkoztam a házikoszttal is.
2015. júl. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond ezzel.
2015. júl. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem ette meg az általam készített dolgokat, csak nagyon minimálisan 1-2 dolgot. Ő jó 1 éves volt, mikor elkezdett mást is enni az üvegeseken kívül, mármint gyümölcs és főzelék terén. És tehettem bármit, akkor sem fogadott el mást, csak az üvegeset. Amúgy semmi probléma vele, ha azt eszi, akkor adj neki azt.
2015. júl. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!